عنوان : برگزاری چهارمین دوره المپیاد سراسری ورزشی فرزندان كاركنان مناطق 37 گانه شركت ملی پخش
تاريخ :
 ۱۳۹۲/۰۶/۰۴ 
ساعت : ۱۴:۳۳:۱۶

المپياد بانوان

چهارمين دوره المپياد سراسري ورزشي بانوان مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به ميزباني شرکت ملی پخش منطقه خراسان رضوي از 22 لغایت 25 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی، در اين دوره از مسابقات 445 نفر از بانوان در رشته هاي شطرنج، واليبال، شنا، تيراندازي، تنيس روي ميز، بدمينتون و آمادگي  جسماني  به رقابت پرداختند.

به گزارش رسیده، اين مسابقات در سه رده سني زير 18سال، 18 تا26 سال و بالاي 26 سال طی چهار روز برگزار شد.

المپياد آقایان

همچنین ششمين دوره المپياد سراسري ورزشي فرزندان ذكور كاركنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با حضور 430 نفر از فرزندان كاركنان به ميزباني شرکت ملی پخش منطقه خراسان رضوي در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی، در این دوره از مسابقات، شركت كنندگان در گروه سني زير 25 سال در رشته هاي شطرنج، واليبال، شنا، تنيس روي ميز، بسكتبال، فوتبال، كشتي آزاد، كشتي فرنگي، بدمينتون و آمادگي جسماني به رقابت پرداختند.

بر پایه این گزارش، در پایان مسابقات نفرات اول تا سوم هر مسابقه در مراسم اختتامیه جوایز خود را دریافت کردند.

شایان ذکر است امور ورزش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با همکاری شرکت پخش منطقه خراسان رضوی، ضمن هماهنگی با کلیه مناطق در جهت اعزام ورزشکاران، نسبت به اسکان آنان، تدوین تقویم مسابقات، تشکیل جلسات متعدد با هیات های ورزشی استان خراسان رضوی، بهره گیری از داوران ممتاز استان، عقد قراردادها با سالن های ورزشی و ... تلاش کرد.

نتایج مسابقات ورزشی بانوان به شرح ذیل است:

نام و نام خانوادگی

مقام

نام منطقه

تنیس روی میز (زیر 18 سال)

نازیلا نیک روش

اول

هرمزگان

فاطمه نگهبان

دوم

فارس

الهه نجفی

سوم

هرمزگان

تنیس روی میز (  18 تا 26 سال)

نگین نادریان

اول

تهران

مینا پورمحمدعلی

دوم

یزد

الهام پایرنج

سوم

همدان

تنیس روی میز (بالای 26 سال)

ناهید رحمان زاده تهرانی

اول

فارس

رقیه سادات حسینی

دوم

گلستان

فاطمه اسلامی

سوم

تهران

شطرنج (زیر 18 سال)

حدیث بلوری

اول

همدان

فرزانه حسن زاده

دوم

اصفهان

اسماء وزیری

سوم

گلستان

شطرنج (18 تا 26 سال)

محبوبه لگوری

اول

گیلان

سعیده صالحی نیا

دوم (مشترک)

فارس

زهرا ثاقب

دوم (مشترک)

خراسان رضوی

شطرنج (بالای 26 سال)

هما عزیز محمدی

اول

ستاد

ناهید مظفری

دوم

ستاد

سوسن میلانی

سوم

تهران

تیراندازی با تفنگ (18 تا 26 سال)

مهیا نادعلی

اول

ستاد

مهلا محمدی پور

دوم

کرمان

فاطمه عابدینی

سوم

کرمان

تیراندازی با تفنگ (بالای 26 سال)

مهناز علی بابایی

اول

چهارمحال و بختیاری

مژده کاظمی

دوم

خراسان رضوی

صفورا فراهانی

سوم

ستاد

تیراندازی با تپانچه (18 تا 26 سال)

هانیه شاهدوستی

اول

همدان

تیراندازی با تپانچه (بالای 26 سال)

هاجر مصلح

اول

چهارمحال و بختیاری

زهرا طهماسبی

دوم

ستاد

سمانه عبدالجوادی

سوم

خراسان رضوی

بدمینتون  (18 تا 26 سال)

غزال محمودی

اول

البرز

پریسا حسین پور

دوم

خراسان رضوی

مریم صیفی

سوم

همدان

بدمینتون (بالای 28 سال)

ساغر قدرتی

اول

گیلان

مرضیه ماهی

دوم

تهران

سمیرا محقق

سوم

ستاد

آمادگی جسمانی (18 تا 20 سال)

کوثر قمری

اول

همدان

آمادگی جسمانی (21 تا 23 سال)

سپیده چقامیرزایی

اول

البرز

سارا حسینی

دوم

اصفهان

مریم سطرتی افضل

سوم

همدان

آمادگی جسمانی (26 تا 24 سال)

زینب مزروقی

اول

مرکزی

نیلوفر رضایی

دوم

خراسان رضوی

فاطمه جبلی

سوم

یزد

آمادگی جسمانی (29 تا 27 سال)

نرگس معظمی گودرزی

اول

لرستان

الهام سادات نبوی

دوم

ستاد

عذرا عباسی

سوم

یزد

آمادگی جسمانی (32 تا 30 سال)

فروغ شهابیان

اول

ستاد

مریم احسنی

دوم

ستاد

منا ناطقی

سوم

-

آمادگی جسمانی (35 تا 33 سال)

ایده برزگر

اول

چهارمحال و بختیاری

لیلا رحیم خانی

دوم

تربت حیدریه

مریم امیدواری

سوم

یزد

آمادگی جسمانی (38 تا 36 سال)

آزیتا صالح

اول

مرکزی

بی بی فاطمه امیریان

دوم

-

آمادگی جسمانی (41 تا 39 سال)

نوشین اسدی

اول

البرز

عاطفه یاریان

دوم

شاهرود

افسانه محمدنظری

سوم

همدان

آمادگی جسمانی (44 تا 42 سال)

عصمت صیدی گواری

اول

مرکزی

محبوبه کریمی

دوم

شاهرود

گوهر نیک زاد

سوم

همدان

آمادگی جسمانی (47 تا 45 سال)

معصومه دگمچی کریمی

اول

ستاد

مهشید عربی

دوم

همدان

پریسا رجایی

سوم

-

آمادگی جسمانی (50 تا 48 سال)

زهرا زرجو

اول

البرز

فروغ سادات اردستانی

دوم

اصفهان

حوریه گورزینی صنم

سوم

هرمزگان

آمادگی جسمانی (53 تا 51 سال)

سیما اسدی نیا

اول

خراسان رضوی

معصموه نوروزی

دوم

شاهرود

فاطمه وارسته شمس

سوم

همدان

آمادگی جسمانی (56 تا 54 سال)

مرضیه پارساکار بندری

اول

هرمزگان

نصرت بیگی

دوم

اصفهان

فاطمه مهراتمهر

سوم

خراسان رضوی

شنا (رده سنی 7 تا 10 سال)

مهرانا نوروزی

اول

شاهرود

وانیا الماسی

دوم

زنجان

زهرا نکوئی

سوم

چهارمحال و بختیاری

شنا (رده سنی 11 سال)

معصومه آریانی

اول

شاهرود

گلسا سالار تاش

دوم

همدان

حنانه زارع زاده

سوم

یزد

شنا (رده سنی 12 سال)

مژده نوروزی

اول

 شاهرود

زینب محتشمی

دوم

 تهران

مریم شجاعیه

سوم

 چهارمحال و بختیاری

شنا(رده سنی 13 سال)

مریم قادری

اول

خراسان رضوی

سارا جعفری

دوم

تهران

محدثه صانعی

سوم

چهارمحال و بختیاری

شنا (رده سنی 14 سال)

انیس حیدرزاده

اول

آبادان

فاطمه سلطانی

دوم

اصفهان

رژان طباطبائی

سوم

فارس

شنا (رده سنی 15 سال)

محدثه نیک روش

اول

کرمانشاه

هما شکری

دوم

مرکزی

شنا (رده سنی 16 سال)

مهسا مهدیه

اول

اصفهان

المیرا نوروزی

دوم

اصفهان

پونه امیری

سوم

ساری

شنا (رده سنی 17 سال)

گلناز آشوری

اول

چهارمحال و بختیاری

پریسا تنها

دوم

سبزوار

شنا (رده سنی 18 تا 20 سال)

الناز نوروزی

اول

اصفهان

مریم حروفچین

دوم

ستاد

نسترن یعقوبی

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 21 و 22 سال)

نیلوفر نوروزی

اول

اصفهان

مریم توسلی

دوم

شاهرود

زهرا میرزایی

سوم

شاهرود

شنا (رده سنی 23 و 24 سال)

زهرا علیزاده پور زنجانی

اول

گیلان

شنا (رده سنی 25 و 26 سال)

فاطمه حسن زاده

اول

خراسان رضوی

شیلان چقامیرزایی

دوم

کرمانشاه

شنا (رده سنی 27 تا 29 سال)

راضیه تقائی

اول

خراسان رضوی

نینا ارزنی

دوم

ستاد

الهام عسگری

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 30 تا 32 سال)

آرزو رضانیا

اول

آبادان

مرجان حاج صالحی

دوم

اصفهان

سمیرا آهنگری

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 33 تا 35 سال)

صدیقه علی بیگی

اول

شاهرود

مریم یوسفی مفدم

دوم

سبزوار

شنا (رده سنی 36 تا 38 سال)

منصوره عباسی

اول

ستاد

شنا (رده سنی 39 تا 41 سال)

شقایق جعفری

اول

ستاد

فاطمه جلالیان

دوم

یزد

الهام شیرازی

سوم

همدان

شنا (رده سنی 42 تا 44 سال)

زهره آبیار

اول

کرمانشاه

شیده توکلی

دوم

ستاد

مهری عزتی

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 45 تا 47 سال)

نسرین جعفری

اول

ستاد

مریم یعقوبی

دوم

ستاد

فاطمه تقی زاده

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 48 تا 50 سال)

طیبه طبسی

اول

شاهرود

شنا (رده سنی 51 تا 53 سال)

معصومه باقری

اول

ستاد

مرضیه پیشتاز

دوم

ستاد

ربابه احترامی

سوم

ستاد

شنا (رده سنی 54 تا 57 سال)

عذرا موسی زاده

اول

شاهرود

معصومه یگانه

دوم

ستاد

شنا (رده سنی 61 سال به بالا)

پروین کلاتی

اول

ستاد

جواهر علوی

دوم

ستاد

 

نتایج مسابقات ورزشی آقایان به شرح ذیل است:

نام و نام خانوادگی

مقام

نام منطقه

شطرنج

محمدرضا جمشیدی

اول

مرکزی

محسن گرمه ای

دوم

خراسان شمالی

سجاد بوستان

سوم

اصفهان

تنیس روی میز (زیر 18 سال)

حسین سراجی

اول

مرکزی

علیرضا خورنگاه

دوم

فارس

معین معلایی

سوم

خراسان رضوی

تنیس روی میز (بالای 18 سال)

محمدبیات مختاری

اول

خراسان رضوی

مسعود حسین پور

دوم

خراسان رضوی

مهدی خسرویار

سوم

خراسان شمالی

کشتی آزاد (وزن 60 کیلوگرم)

امیررضا کرمی

اول

کرمانشاه

سبحان خواجه

دوم

کرمانشاه

ایمان خندان

سوم

خراسان رضوی

کشتی آزاد (وزن 66 کیلوگرم)

وحید خسروی

اول

کرمانشاه

علیرضا فرجی

دوم

کرمانشاه

محمد حسن ناظم پور

سوم

-

کشتی آزاد (وزن 74 کیلوگرم)

شایان چقامیرزایی

اول

کرمانشاه

حسین دهقان

دوم

تهران

مهدی احمدی

سوم

کرمانشاه

کشتی آزاد (وزن 84 کیلوگرم)

پوریا نوکانی سنندج

اول

کدرستان

صابر خواجه

دوم

کرمان

آرش لشنی

سوم

آبادان

کشتی آزاد (وزن 96 کیلوگرم)

مسعود کبودی

اول

کرمانشاه

یاسر کلال

دوم

خراسان رضوی

علی بیران وند

سوم

لرستان

کشتی فرنگی (وزن 55 کیلوگرم)

حسن اسماعیل پور

اول

تهران

سعید فرید مهر

دوم

کرمانشاه

مهدی حیدری

سوم

نهران

کشتی فرنگی (وزن 60 کیلوگرم)

غلام عباس حسینی

اول

اصفهان

سید محمد معین هاشمی

دوم

کرمانشاه

کشتی فرنگی (وزن 74 کیلوگرم)

علیرضا فکری

اول

تهران

حسین اسماعیل پور

دوم

تهران

کشتی فرنگی (وزن 84 کیلوگرم)

مهدی جباری

اول

تهران

میثم علی پور

دوم

تهران

رضا حسن زهرایی

سوم

اصفهان

کشتی فرنگی (وزن 120 کیلوگرم)

رحیم کرمانی

اول

تهران

جعفر علیزاده

دوم

خراسان رضوی

صادق حیدری

سوم

تهران

شنا (رده سنی 7 تا 10 سال)

سید عبدالرحیم طالب زاده

اول

چهارمحال و بختیاری

محمد امین طالب زاده

دوم

چهارمحال و بختیاری

محسن دلبری

سوم

تربت حیدریه

شنا (رده سنی 11 تا 12 سال)

مهدی امیر خسروی

اول

تهران

علی فهیمی

دوم

تبریز

سیدمحمد رئیسی

سوم

البرز

شنا (رده سنی 14 تا 13 سال)

احسان رضائی

اول

سبزوار

محراب سوری

دوم

همدان

محسن صادقی

سوم

زنجان

شنا (رده سنی 17 تا 15 سال)

پارسا رشید نژاد

اول

البرز

علیرضا اسدی

دوم

تهران

علی نیکروش

سوم

کرمانشاه

شنا (رده سنی 19 تا 18 سال)

محمدرضا محشوریان

اول

همدان

امیررضا آریان جم

دوم

تهران

بهنام امیری

سوم

زنجان

شنا (رده سنی 21 تا 20 سال)

محمد هادی کنگری

اول

تبریز

دانیال عباسی

دوم

زنجان

حسین صادقی

سوم

زنجان

شنا (رده سنی 23 تا 22 سال)

حامد آقا محمد نظری

اول (مشترک)

تهران

سید جوار حسینی

اول (مشترک)

چهارمحال و بختیاری

سامان سامانی

سوم

-

شنا (رده سنی 25 تا 24 سال)

محسن رضائی

اول

تهران

مهدی عبدالغفوریان

دوم

تهران

حمیدرضا آقا محمد نظری

سوم

تهران

 
 
 
 
 
 


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
.: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد. 1393-1386:.
V3.9.8.6