پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

با فعال سازی سامانه پاسخگو (09627) رسیدگی به شکایات مردمی 48 ساعته شد

(سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰) ۱۹:۴۹

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به فعال سازی  سامانه پاسخگوی شبانه روزی برای دریافت پیشنهادها و انتقادات مردم اعلام کرد: با هر گونه تخلف و یا کم فروشی بنزین در جایگاه‌ها برخورد قانونی میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی ایران، مجید شهیدی با اشاره به نظارت و بازرسی شبانه روزی از وضعیت عرضه و توزیع فرآورده‌های مختلف نفتی در جایگاه‌های سوخت کشور، گفت: با انجام این بازرسی های دوره ای،  با هرگونه تخلف در فروش فرآورده های نفتي و به ویژه بنزین و گازوییل برخورد قانونی می شود.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه شبانه روزی پاسخگویی در سطح شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، تصریح کرد: مردم با تماس با شماره تلفن 09627 می توانند در تمامی ساعات شبانه روز هرگونه نارسایی در توزیع فرآورده های نفتی در جایگاه های سوخت را اعلام کنند.


سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ابراز داشت : با تماس مردم در کمترازمدت 48 ساعت با تشکیل پرونده، هر گونه مشکل و تخلفات احتمالی در جایگاه های عرضه سوخت، مورد پیگیری قرار گرفته و در نهایت با گرفتن استعلام از مناطق 37 گانه پخش فرآورده‌های نفتی در سراسر کشور نتایج پیگیری‌ها  به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

شهیدی اظهار داشت: همچنین از طریق این سامانه شبانه روزی اطلاع رسانی لازم به مردم درباره صدور کارت هوشمند سوخت المثنی و سایر خدمات سوختی ارایه خواهد شد.


وی با تاکید بر اینکه حتی مردم از طریق این سامانه پاسخگو می توانند فعالیت جایگا‌ه‌های سوخت با زیر ظرفیت اسمی را گزارش دهند، بیان کرد: در شرایط فعلی ظرفیت ذخیره سازی، انتقال و توزیع فرآورده‌های مختلف کشور در وضعیت مطلوبی قرار دارد و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

 

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین از برخورد قانونی با هرگونه تخلفات احتمالی در مجاری‌ عرضه سوخت سراسری کشور خبر داد و افزود: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، ارایه سوخت با کیفیت مطلوب  و برخورد مناسب با مردم را در دستور کار قرار داد.

 

شهیدی در پایان با اشاره به نظارت شبانه روزی از وضعیت عرضه سوخت در 1826جایگاه سی.ان.جی و بیش از 2909 جایگاه عرضه سوخت در سراسر کشور، خاطر نشان کرد: با هر گونه تخلف و نارسایی درفروش  بنزین در جایگاه ها برخورد قانونی می شود. 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید