پورتال اطلاع رسانی
niopdc شعار سال

جزییات خبر

سامانه 09627 پاسخگوی پرسش های کارت هوشمند سوخت

(شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳) ۱۵:۳۳

  

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران برای اجرای هر چه بهتر فاز دوم هدفمندی یارانه ها از طریق سامانه 09627 با تمام ظرفیت آماده پاسخگویی به پرسش های مربوط به کارت هوشمند سوخت است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران که به همراه مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت و روسای روابط عمومی شرکت های اصلی از سامانه پاسخگویی به مشتریان ( 09627 ) بازدید به عمل آورد،  گفت: این سامانه از جمله مراکز فعال شرکت ملی پخش است که می تواند به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات مختلف مردم در خصوص کارت هوشمند سوخت و موضوع های مرتبط با آن باشد.

مصطفی کشکولی افزود: با توجه به اعلام نرخ جدید بنزین در آینده نزدیک و امکان ایجاد سوال های متعدد در اذهان مردم، سامانه 09627 با تمام ظرفیت، پاسخگوی سوالات خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران همچنین از آمادگی سامانه هوشمند سوخت برای اعمال نرخ جدید بنزین خبر داد.

کشکولی تصریح کرد: جایگاه های عرضه سوخت نیز آماده اند تا با اعلام نرخ جدید بنزین، خدمات خود را همچون گذشته به مردم ارائه دهند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین بر همکاری مردم برای اجرای هر چه بهتر فاز دوم هدفمندی یارانه ها تاکید کرد.

گفتنی است، سامانه پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیش از اجرای طرح هدفمندی به صورت پاسخگویی به تلفن ها بود اما همزمان با اجرای مرحله اول  طرح هدفمندی یارانه ها در کشور به دنبال نیاز مردم به پاسخگویی به پرسش متعدد آنان درباره نحوه اجرای طرح، سرنوشت سهمیه بنزین موجود در کارت ها، وضعیت کارت سوخت  و ...  از آذر ماه  ١٣٨٩در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به صورت فعال تر و متناسب با نیز مردم ارتقا یافت که مسئولیت آن از شهریور ٩٠ به اداره کل روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی محول شد.

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ویترین صنعت نفت است

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ویترین صنعت نفت است و باید به بهترین نحو به مردم ارائه خدمات کند.

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت در بازدید از سامانه پاسخگویی به مشتریان (09627) با هدف بررسی عملکرد این سامانه گفت: با توجه به مسئولیت مهم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در تامین و عرضه انواع فرآورده و رویارویی مستقیم آن با مردم، ارائه خدمات این شرکت روز به روز باید ارتقا یابد.

اکبر نعمت الهی با بیان این که در اجرای هرچه بهتر مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نقشی مهم بر عهده دارد اظهار کرد: سامانه (09627) یکی از شاهراههای ارتباطی این شرکت است که ارائه پاسخهای سریع و صحیح آن می تواند مردم را در ورود به این بخش از هدفمندی یارانه ها راهنمایی کند.

وی همچنین بر ارتقای نرم افزاری و سخت افزاری و افزایش کارکنان کیفی این سامانه برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم تاکید کرد.

 
  

  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید