امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۰۱

جزییات خبر

مدیر منطقه گلستان:

اعلام آمادگی کامل برای تحویل سوخت جایگزین در صورت قطع گاز

(چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۰۵

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان از آمادگی کامل این شرکت برای تامین سوخت واحدهای دوگانه سوز تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان، امیر بنی کریمی در خصوص آخرین وضعیت استان بعد از قطعی گاز از سوی ترکمنستان گفت: در حال حاضر سوخت رسانی برای مصرف کنندگان کاملا عادی در حال انجام بوده و هیچ مشکلی بابت تهیه سوخت مصرف کنندگانی که پایه مصرف‌شان سوخت مایع است، نداریم.

وی با بیان شرکت نفت گلستان 30 هزار خانوار مشترک نفت سفید دارد که بیشتر آنها در نواحی شرق استان سکونت دارند، گفت: با برنامه ریزی انجام شده ذخیره سوخت در انبارهای نفت گرگان و گنبدکاووس مطلوب است و سوخت رسانی شرایط عادی را دارد و برای ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان هیچ مشکلی نداریم.
بنی کریمی با اشاره به تامین سوخت دوم مراکز پرمصرف گلستان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون برای سوخت دوم نیروگاه برق علی آباد کتول 85 میلیون لیتر نفتگاز تحویل داده شده و سایر مصرف کنندگان در بخش های کشاورزی، مرغداری ها، واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی نیز تاکنون چهار میلیون لیتر سوخت جایگزین را دریافت کرده اند و در صورت نیاز به سوخت بیشتر، آمادگی عرضه خواهیم داشت.

وی گفت: همچنین با توجه به خارج شدن کارخانه سیمان پیوند (گالیکش) از مدار مصرف گاز، سوخت دوم (نفت کوره) این شرکت به میزان چهار میلیون لیتر تامین و تحویل داده شده است.
ایشان با اعلام آمادگی کامل شرکت نفت گلستان برای شرایط اضطراری، اظهار کرد: مصرف کنندگانی که به هر دلیل سوخت جایگزین دریافت و ذخیره نکرده اند، می توانند به نواحی این شرکت در سراسر استان مراجعه کنند.

این مقام مسوول همچنین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 324 میلیون لیتر بنزین در استان گلستان توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به شش درصد افزایش را نشان می دهد.

بنی کریمی بیان داشت: طی همین مدت جدای از نیروگاه های گلستان، 303 میلیون لیتر نفت گاز به سایر بخش های مصرف توزیع شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نزدیک به سه درصد رشد دارد.

 

تصویر مدیر منطقه گلستان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627