امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۰۳

جزییات خبر

مدیر عامل در بازدید از منطقه ساری :

استعداد یابی و جانشین پروری یکی از 12 برنامه استراتژیک شرکت ملی پخش است

(چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵) ۱۵:۲۷

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از منطقه ساری، طی نشستی به 12 برنامه استراتژیک که تدوین شده اشاره کرد و گفت : یکی از این برنامه ها سیستم استعدادیابی و جانشین پروری است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، منصور ریاحی در این نشست، عملکرد منطقه ساری را مثبت ارزیابی کرد و گفت : این منطقه یکی از مناطق استراتژیک و مهم کشور به شمار می آید.

ریاحی ادامه داد : با توجه به تغییراتی که در ساختار، برنامه ها، استراتژی سازمان و فرهنگ سازمانی شرکت ایجاد شده باید با نگاهی نو به آینده، در جهت پیشبرد اهداف شرکت، قدم برداریم.

مدیر عامل تاکید کرد : 12 برنامه استراتژیک در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تدوین شده است که یکی از آنها سیستم استعداد یابی و جانشین پروری است .

ریاحی در ادامه از نیروهای انسانی به عنوان سرمایه های ارزشمند شرکت نام برد و بیان کرد : مدیران مناطق باید مراقب اختلاف و شکاف نسلی بین کارکنان باشند تا بتوانند سازمان را به درستی هدایت کنند، نسل امروز که در عصر انفجار اطلاعات زندگی می کند ایده ها ی خلاقانه و طرح های ویژه خود را ارائه می دهد و باید مدیران با آنها به یک درک مشترک برسند.

مدیر عامل ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در جهت مدیریت تامین و توزیع سوخت به ویژه در آذر ماه، اظهار کرد : با توجه به بازدید های انجام شده و مواردی که در بازدیدها بررسی شد انسجام کارها و حسن همدلی به خوبی مشاهده می شود.

وی در دیداری که با مسوولین و کارکنان داشت، به پتانسیل ها و تعهد و توانمندی کارکنان اشاره و از مدیر و مجموعه کارکنان منطقه ساری به خاطر عملکرد مطلوب تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش رسیده، مدیر عامل به همراه اعضای هیئت مدیره به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان با حضور در منازل خانواده های شهدا، با خانواده های این عزیزان دیدارو گفتگو کردند.

همچنین اعضای هیات مدیره با حضور در واحدهای مربوطه منطقه پس از استماع گزارشات اراِئه شده از سوی مسئولین منطقه درباره مسایل و موارد مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آنگاه، مدیر عامل و هیات مدیره به همراه مدیر و مسئولین منطقه ساری، از تاسیسات انبار نفت ساری بازدید کردند و معاون فنی و عملیاتی منطقه ساری توضیحاتی ارائه داد .

همچنین در این بازدید، اعضای هیات مدیره از ناحیه ساری بازدید کردند و با تشکیل جلسه ای با صاحبان مجاری عرضه و پیمانکاران حمل و نقل فرآورده نفتی، مسایل مطرح شده را مورد بررسی قرار دادند.

در ادامه حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در نشستی که روسای نواحی و مسئولین منطقه حضور داشتند، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد منطقه به بیان مسائل و مشکلات منطقه پرداخت و حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره را قوت قلبی برای مناطق دانست .

سپس نماینده روسای نواحی تابعه نیز درباره مسائل حوزه عملکردی خود و موانع و مشکلات سخنانی را ایراد کرد .

گفتنی است، در این بازدید با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره از یکی از رانندگان نفتکش به عنوان مدیر نمونه و یکی از مدیران جایگاه نمونه با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.


عکاس : سید مجید جعفرزادگان

 

64464

 

 

روابط عمومیپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627