امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۴

جزییات خبر

طی 9 ماه محقق شد؛

مصرف بیش از 133میلیون مترمکعب CNG دراستان کردستان

(یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵) ۱۲:۰۲

افزایش تعداد جایگاه های CNG و در پی آن استقبال مردم در استفاده از این سوخت پاک، موجب شده مصرف بیش از 133میلیون مترمکعب دراستان کردستان، افزایش 10 درصدی CNG را در برداشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی با بیان اینکه امسال در نه ماه گذشته،  روزانه 484 هزارمترمکعب CNG در استان مصرف شده، افزود : با برنامه ریزی و تلاش کارشناسان منطقه جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و بهینه سازی مصرف سوخت، افزایش تعداد جایگاه های  CNG استان در اولویت برنامه های این منطقه قرار دارد.

وی افزود: در همین راستا این منطقه نسبت به نصب بنر های اطلاع رسانی در جایگاه های عرضه به منظور تشویق همشهریان به استفاده از این سوخت پاک، مصاحبه تلویزیونی در باره فواید مصرف آن، درج اطلاعیه فراخوان احداث جایگاه های جدید و بیان شرایط ویژه پرداخت کارمزد فوق العاده جهت تشویق بخش خصوصی در جراید استانی اقدام کرده است.

یاسمی همچنین با اشاره به صرفه جویی 133میلیون لیتری مصرف بنزین در استان با توجه به در مدار بودن کلیه جایگاه های  CNG افزود: درحال حاضر 52 باب جایگاه CNG دراستان با 326 نازل فعال سوختگیری، به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان درادامه با اشاره به مصرف ماهانه بیش از 14میلیون متر مکعب  CNGدر استان گفت: با توجه به شرایط جغرافیای وکوهستانی بودن وکمبود زمین در سطح استان تلاش و برنامه ریزی منطقه بر استفاده کامل و بهینه از ظرفیت کامل جایگاههای منطقه است که بتوانیم شرایط درمداربودن و ارائه خدمات کامل جایگاهها را به شهروندان عزیز کردستانی فراهم کنیم.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟