امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۲

جزییات خبر

در زمستان امسال روی داد؛

توزیع بیش از 2100 لیتر نفت سفید برای هرخانوار در منطقه گیلان

(دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۰۵

به منظور تامین سوخت زمستانی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، برای هرخانوار فاقد گاز طبیعی 2100 لیتر نفت سفید توزیع و ارسال کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، مدیر منطقه گیلان ضمن اعلام مطلب فوق، گفت: ذخیره سازی سوخت دوم صنایعی که ممکن است به دلیل افت فشار گاز از نفتگاز استفاده کنند با تمهیدات قبلی و در زمان مقتضی انجام شده است.

علی اصغر عباسی در خصوص تامین سوخت نیروگاه های تامین برق استان نیز به دو تا پنج برابر شدن حجم ارسالی نفتگاز در زمان پیک مصرف از ابتدای دی ماه اشاره کرد و افزود: تامین سوخت نیروگاه های استان با تلاش شبانه روزی مجموعه عوامل پخش فرآورده های نفتی بدون وقفه در حال انجام است و در دو ماه اخیر با همکاری مناطق اردبیل، زنجان، چالوس و ساری این مهم محقق شده است.

مدیر منطقه گیلان همچنین از توزیع 2100 لیتر نفت سفید به طور میانگین برای هر خانوار ساکن مناطق فاقد گاز طبیعی از ابتدای سالجاری و در قالب هفت کالابرگ خبرداد و تصریح کرد: با همکاری شهروندان در مصرف بهینه گاز طبیعی، تامین سوخت زمستانی استان به خوبی انجام خواهد شد.

رئیس کارگروه تامین سوخت استان همچنین با اعلام توزیع 47 هزار و 33 تن گاز مایع از ابتدای سال تاکنون در استان گفت : گاز مایع از طریق پنج شرکت اصلی موزع و 21 نمایندگی فرعی توزیع در حال انجام است .

عباسی در پایان گفت: در پی تامین سوخت دوم نیروگاههای سیکل ترکیبی استان از  ابتدای دی ماه تاکنون مجموعاً 74 میلیون لیتر نفتگاز ازطریق خط لوله و نفتکش به نیروگاههای رشت و پره سر ارسال شده است .
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟