امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۰

جزییات خبر

مسئول روابط عمومی ساری خبر داد:

افتتاح اولین گنجینه شهدا و موزه مجازی شرکت ملی پخش

(دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۴۵

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : اطلاعات مربوط به شهدای منطقه ساری و اقلام قدیمی در قالب موزه مجازی با همت روابط عمومی در سایت این منطقه بارگزاری و در دسترس عموم قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، عباس خلیل پور در مراسم افتتاح گنجینه شهدا و موزه مجازی که با حضور مدیر عامل و هیات همراه پخش برگزار شد ، اظهار کرد : ارتباط با مخاطبین و مشترکین با رویکرد فرهنگی باید بیش از پیش توجه شود.

خلیل پور در توزیع نحوه جمع آوری اقلام موزه و ارسال تعداد زیادی از قدیمی ترین آنها به موزه بزرگ نفت آبادان ، اذعان کرد : روابط عمومی منطقه ساری با پیگیری های مجدانه و با کمک نواحی تابعه توانست اقلام زی قیمتی را از دورترین نقاط استان اعم از جایگاهها و فروشندگی جمع آوری کند و آن را در غالب موزه مجازی در پورتال منطقه ساری به معرض دید عموم قرار دهد.

وی افزود : ما مفتخریم که توانستیم پل ارتباطی اینترنتی خود را با مخاطبین و شهروندان محترم با افتتاح این سایت و طراحی بخشهای متنوع آن ، مستحکم تر کنیم و منتظر دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات این عزیزان در جهت بهبود روشها و نوع عملکرد هستیم.

منصور ریاحی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ادامه مراسم افتتاحیه، طی سخنانی گفت : یکی از وظایف روابط عمومی اهتمام به امورات فرهنگی است که روابط عمومی منطقه ساری به خوبی در این امور ایفای نقش کرده و این روابط عمومی است که زحمات کارکنان شرکت را منعکس می کند .

وی ادامه ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان منطقه به ویژه کارکنان واحد روابط عمومی، افزود : گنجینه شهدا و موزه مجازی نفت یکی از کارهای بسیار خوب و ماندگار در زمینه فرهنگی بوده که از افتخارات این منطقه است .

 

 عکاس : سید احمد صادقی

12

9796461

9494

147974

579674

روابط عمومیپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟