امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۰۷

جزییات خبر

رئیس روابط عمومی پخش در بازدید از منطقه ساری خبر داد :

لزوم بکار گیری فن آوری های روز در توسعه روابط عمومی الکترونیک

(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵) ۰۹:۴۵

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از منطقه ساری خبر داد: روابط عمومی الکترونیک با بکار گیری از تکنولوژی در این حوزه یکی از الویت های ما است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، فاطمه کاهی در نشست مدیر عامل و هیات مدیره با کارکنان منطقه ساری ، با ابراز خوشحالی از حضور در منطقه ساری ، اظهار کرد : در پیشبرد اهداف در روابط عمومی الکترونیک سعی بر آن داریم تا از فناوری های روز و اطلاعات بهره بیشتری ببریم .

وی ادامه داد : روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به واسطه گستردگی زیاد کاری، در اقصی نقاط کشور لازم است قوی و پیشرو عمل کند زیرا مخاطبین و ذی نفع های زیادی دارد .

کاهی ضمن تشکر از مسئول و کارکنان روابط عمومی منطقه، تصریح کرد: لازم است در حوزه روابط عمومی، اطلاع یابی درستی انجام شود و این اطلاعات توسط مناطق تامین می شود همچنین در روابط برون سازمانی سعی ما بر آن است تا با تعامل و ارتباط گیری با روابط عمومی های وزارت نفت و پالایش و پخش بتوانیم ارتباط مناسب تری با مخاطبان خود داشته باشیم .

در پایان این دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پخش به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس، با خانواده شهید رنجبر دیدار و گفتگو کرد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در این دیدار اظهارکرد : ما آرمان شهدا را در زمینه دست یافتن به اهداف بلند انقلاب اسلامی دنبال می کنیم و خود را مدیون خون شهدا می دانیم .

منصور ریاحی با بیان اینکه امروز باید از دستاورد شهدا در جامعه به درستی استفاده کنیم، خاطر نشان کرد : با عملکرد درست و روشن همه مدیران باید تلاش کنند تا بر پایه اصول دینی و مذهبی فعالیت های خود را ادامه دهند و تلاش در این زمینه ضروری است .

ریاحی در پایان خطاب به خانواده های شهدا تصریح کرد : شهدا برای برپایی کشوری آزاد و دینی از خون خود گذشتند و خود را فدای آرمان های امام و وطن اسلامی کردند .

 

 

 

عکاس : سید مجید جعفرزادگان

 خانم فاطمه کاهی


951022- منطقه ساری دیدار
951022- منطقه ساری دیدار

 

روابط عمومیپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627