امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۲

جزییات خبر

به منظور برپایی نمایشگاه کتاب؛

شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان تفاهم نامه همکاری امضا کرد

(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵) ۱۲:۳۴

در دیدار درویش نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با جلال الدین مراد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان، تفاهم نامه همکاری به منظور برپایی نمایشگاه کتاب منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان، این منطقه به عنوان یکی از اسپانسرهای نمایشگاه کتاب استان معرفی شد و  و با عقد تفاهم نامه ای مقرر شد در این رویداد فرهنگی همکاری و هماهنگی لازم را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشد.
 
در این نشست صمیمی درویش نژاد ضمن ارائه فهرستی از رویدادهای برنامه ریزی شده در زمان برگزاری نمایشگاه استانی کتاب گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی همیشه یاریگر فرهنگ و رویدادهای فرهنگی بوده است.

 

درویش نژاد افزود: با توجه به وضعیت سرانه مطالعه در کشور وظیفه همه ماست که آنچه در توان داریم برای ترویج فرهنگ کتابخوانی به میدان بیاوریم و از همکاری همه دستگاه های اجرایی استقبال کنیم.

 

در ادامه این دیدار، جلال الدین مراد مدیر منطقه ضمن عرض خیر مقدم به مدیر فرهنگی استان و هیات همراه گفت: بنده هم مانند بسیاری از شهروندان فعالیتهای فرهنگی، هنری و قرآنی استان را پیگیری میکنم و این باعث افتخار است که بحمدلله مردم خطه هرمزگان اهل فرهنگ و هنر و معارف اسلامی هستند.

 

مدیر پخش فرآورده های نفتی هرمزگان افزود: علاقه و استقبال مردم وظیفه مسولین را سنگین تر می کند.

 

مراد با اشاره به شرایط ویژه عملیاتی و حساس عرصه سوخترسانی گفت: منطقه در کنار حجم بالای مسولیت خطیر عملیاتی خود از خدمت فرهنگی به کارکنان و خانواده های آنان غافل نیست و اکنون کتابخانه غنی که در انبار نفت شهید رجایی دایر شده مورد استفاده کارکنان و خانواده های آنان است.

 

در پایان این دیدار مقرر شد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان به عنوان یکی از اسپانسرهای نمایشگاه کتاب استان ، در این رویداد فرهنگی همکاری و هماهنگی لازم را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  به عمل آورد.

 

دیدار مدیر ارشاد3
دیدار مدیر ارشاد1

حامد ملازاده صادقیونپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟