جزییات خبر

جایگاه اختصاصی عرضه سوخت ٢٣٦ میدان آزادی به بهره‌برداری رسید

(شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۱:۰۰

جایگاه اختصاصی ٢٣٦ میدان آزادی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران، آیین بهره‌برداری از جایگاه اختصاصی و هوشمند عرضه سوخت ٢٣٦ میدان آزادی با حضور سیدمحمدرضا موسوی‌خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برگزار شد.

مدیر منطقه تهران افزود : جایگاه 236 امکان پرداخت الکترونیک در تلمبه از طریق کارت و همچنین با استفاده از اپلیکیشن موجود در تلفن همراه را داراست.

کرامت ویس کرمی اذعان داشت: طرح جمع آوری و بازیافت بخارات بنزین (کهاب) به طور کامل و بسیار مدرن در سه بخش جمع‌آوری بخارهای بنزین به هنگام تخلیه سوخت توسط نفتکش، سوخت‌گیری خودرو و بازیافت بخارهای بنزین از طریق سامانه تبریدی و با استفاده از یک سیال خنک کننده و انتقال مجدد بنزین بازیافتی در این جایگاه اجرا می شود که در حفظ محیط زیست نقشی بسزا دارد .

گفتنی است، این جایگاه که توسط شرکت پتروآیریک راه‌اندازی شده است، امکان پرداخت الکترونیک در تلمبه از طریق کارت و همچنین با استفاده از اپلیکیشن روی تلفن همراه در این جایگاه فراهم است.

بانکداری الکترونیکی ٢٤ ساعته، دیسپچینگ و نصب سطح‌سنج در مخازن و کنترل آنلاین و باشگاه مشتریان و ایجاد کافه اینترنتی در جایگاه از ویژگی‌های این جایگاه به شمار می‌رود.

مسعود فرقه‌دانی، مدیر شرکت پتروآیریک نیز با بیان این‌که جایگاه میدان آزادی یک جایگاه هوشمند است، گفت: در این جایگاه طرح کهاب اجرا می‌شود و میانگین بازدهی این طرح ٨٥ درصد است.

وی افزود: افزایش سرعت پرداخت، دریافت نکردن وجه اضافی، باشگاه مشتریان و ارائه امتیاز به مشتریان از ویژگی‌های این جایگاه است.

 

افتتاح جایگاه آزادی- 970129 16
افتتاح جایگاه آزادی- 970129 15

افتتاح جایگاه آزادی- 970129 10
افتتاح جایگاه آزادی- 970129 9

افتتاح جایگاه آزادی- 970129 13
افتتاح جایگاه آزادی- 970129 12

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید