امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۵۳

جزییات خبر

ارائه خدمات مناسب و رعایت حقوق شهروندان رکن اصلی در مجاری عرضه منطقه چابهار

(سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۱:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در نشست هماهنگی و همفکری با مسئولین مجاری عرضه، گفت: ارائه خدمات مناسب و رعایت حقوق شهروندان رکن اصلی در مجاری عرضه منطقه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار، مصطفی نخعی در جمع مالکان و متصدیان مجاری عرضه منطقه ضمن تاکید بر مطلب فوق ، افزود: با توجه به شرایط خاص منطقه و همجواری با کشور پاکستان معضلات و مشکلات منطقه چابهار خاص این منطقه بوده و می بایست همه کارکنان و جایگاه داران در قالب کاری تیمی و با تکیه بر دانش و تخصص همکاران در جهت ارائه خدمات مطلوب و در خور شان مردم شریف منطقه بکوشند.
وی در ادامه رضایتمندی مردم و مقامات محلی در ایام تعطیلات نوروزی را علیرغم حجم بسیار زیاد مسافران دلیلی بر عزم و اراده راسخ تمامی همکاران و جایگاه داران منطقه در ارائه خدمات مناسب به مردم ارزیابی و عنوان کرد : در شرایط حساس کنونی که بسیاری از سوداگران و منفعت طلبان در سودای قاچاق فرآورده های نفتی و کسب سود از این طریق می باشند برماست که با کنترل و نظارتهای دقیق سهم خود را در حفظ و نگهداری این سرمایه های ملی ادا کنیم.
در ادامه نخعی به بررسی و تبیین مشکلات مجاری عرضه منطقه پرداخت و افزود: یکی از مهمترین دغدغه های منطقه رفع مشکلات جایگاه داران می باشد که تمامی همکاران با عزمی راسخ می بایست در جهت رفع آن بکوشند.
مدیر منطقه چابهار در ادامه از آمادگی علمی ، عملی و مشاوره ای منطقه در خصوص رفع هرگونه مشکلی در مجاری عرضه منطقه خبر داد و افزود: ضروریست مالکان و متصدیان مجاری عرضه منطقه با بهره گیری از دانش فنی و علمی همکاران در اصلاح وضع موجود و بهبود وضع کسب و کار در مجاری عرضه حداکثر تلاش خود را انجام دهند.
شایان ذکر است، در ابتدای این گردهمایی روسای بازرگانی ، hse و سامانه هوشمند منطقه ضمن ارائه آموزشهایی به تبیین آخرین دستورالعمل های مجاری عرضه در منطقه پرداختند.
همچنین، دو نفر از نمایندگان مالکان و متصدیان مجاری عرضه منطقه به بررسی مسائل و مشکلات حوزه عملکرد خود نیز مطالبی را تشریح کردند.


10
9
8

 
5
4
3
2

غع
1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟