امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۵۶

جزییات خبر

سهمیه سوخت خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد منطقه ارومیه با اولویت ارسال می شود

(سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۵۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه خبر داد: سهمیه سوخت خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد منطقه ارومیه با اولویت ارسال می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد در مراسم افطاری این عزیزان، از ارسال سهمیه نفت سفید شهری و روستایی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) با اولویت ویژه خبرداد و گفت: با معرفی تجمعی خانوارهای شهری و روستایی تحت پوشش کمیته امداد، نواحی تابعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه در سریعترین زمان ممکن سهمیه اختصاصی یافته را به درب منازل خانوارها و بدون اخذ کرایه حمل ارسال می کند.

وی همچنین از تسویه حساب رایگان مشترکین نفت سفید تحت پوشش کمیته امداد خبرداد و گفت: مشترکینی که انشعاب گاز طبیعی میگرند بصورت رایگان تسویه حساب سوخت خواهند گرفت.

این مقام مسئول افزود: ضیافت افطاری بالغ بر ۶۰۰ نفر از ایتام از محل جمع آوری نذورات و مشارکت کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، برخی از مالکین جایگاهها و شرکتهای حمل و نقل فرآورده های نفتی برگزار شد و در این خصوص از منابع مالی دولتی استفاده نشده است.
مجرد ضمن اشاره به حدیثی از امام علی(ع) که میفرمایند: هیچ مرد و زن مؤمنى نیست که دست محبت بر سر یتیمى بگذارد، مگر این که خداوند به اندازه هر تار مویى که بر آن دست کشیده است ثوابى برایش بنویسد .
این مقام مسئول ضمن قدردانی از همه نیکوکاران این سنت حسنه اعم از کارکنان، مالکین جایگاهها و شرکتهای حمل و نقل فرآورده های نفتی از سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) و همکارانشان به جهت همکاری مطلوب در برگزاری ضیافت افطاری قدردانی کرد.

ضیافت افطاری ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)
ضیافت افطاری ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)
ضیافت افطاری ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟