امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۵۳

جزییات خبر

برگزاری نشست هم اندیشی با انجمن صنفی جایگاهداران استان گلستان

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۰۹:۵۱

باهدف ارتقا کیفیت خدمات به مصرف کنندگان بعنوان یکی از مطالبات حق شهروندی، جلسه مشترکی با حضور مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان و انجمن صنفی جایگاهداران استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان، در این نشست مدیر عامل و اعضا هیات مدیره انجمن صنفی ، آمادگی همه جانبه کلیه اعضا را جهت ارایه خدمات با کیفیت به مصرف کنندگان اعلام و برنامه اقدام مشترک را باتوجه به ظرفیتهای استانی مورد تاکید قرار داد.

بر پایه این گزارش عیسی افتخاری، مدیر منطقه نیز با اذعان به اهمیت استان گلستان به عنوان یکی از قطبهای مهم گردشگری کشور، رسالت مشترک مجاری عرضه به عنوان پیشخوان خدمات سوخترسانی مستقیم به عموم مردم و شرکت را در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری برشمرد و برایند این تعامل سازنده را دستیابی به منافع مشترک تلقی کرد.

در ادامه این نشست طرفین وضع موجود و مطلوب مجاری عرضه را مورد بحث و بررسی قرار داده و خواستار استمرار چنین نشستهایی در آینده شدند.

گفتنی است شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان با دارا بودن 72 باب جایگاه عرضه فراورده های مایع و 59 باب جایگاه CNG روزانه بطور متوسط 1 میلیون و 300 هزازر لیتر بنزین ، 580 هزار لیتر نفتگاز و 650 هزار متر مکعب گاز طبیعی فشرده (CNG) را از طریق این مجاری عرضه در استان توزیع می نماید.

نشست با انجمن صنفی جلیگاهداران97 1نشست با انجمن صنفی جلیگاهداران97 2


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟