امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۱

جزییات خبر

رونمایی از کارتخوان های جدید جایگاه های سوخت

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۵:۵۲

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از رونمایی کارتخوان های جدید در جایگاه های سوخت خبر داد و گفت: با نصب تجهیزات جدید از اولین سری کارتخوان های جدید در جایگاههای توزیع سوخت رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سید محمدرضا موسوی خواه در خصوص مزایای کارتخوان های جدید جایگاه های سوخت، گفت: بالاترین مزیت این کارتخوان ها، حذف هزینه های تامین و نگهداشت از دولت خواهد بود که این مهم توسط شبکه بانکی کشور انجام می شود و صرفه جویی قابل توجهی را خواهد داشت.

موسوی خواه با بیان اینکه اکنون بیش از ۱۱ سال از آغاز نصب تجهیزات سامانه هوشمند سوخت در جایگاه های عرضه می گذرد، و این مهم نیازمند بروز رسانی بود، گفت: در پیاده سازی و تجهیز این سری از کارتخوان ها از تکنولوژی روز استفاده شده است و برای رفاه حال هموطنان، پرداخت هزینه سوخت بدون دخالت نیروی انسانی نیز میسر خواهد شد.

وی با بیان اینکه فناوری های نصب شده بر روی کارت خوان های جدید قابلیت توزیع سوخت و انجام عملیات های بانکی را دارا است، گفت: از این پس، تمامی نازل ها به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز می‌شود که شهروندان می توانند از طریق خدمات بدون کارت و یا با وارد کردن کارت های بانکی خود و حتی از طریق موبایل، پرداخت های خود را انجام دهند.

این مقام مسئول با رد شایعات مطرح شده در خصوص سهمیه بندی بنزین یا افزایش قیمت سوخت، گفت: اقدامات انجام شده هیچ ربطی به افزایش قیمت و یا سهمیه بندی بنزین ندارد و تنها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان انجام می شود.

موسوی خواه تصریح کرد: بر طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی ما وظف هستیم عرضه بنزین و نفتگاز را با اولویت کارت سوخت انجام دهیم که این مهم در بخش نفتگاز با استفاده از سامانه پیمایش در حال حاضر انجام می شود لذا بروز رسانی تجهیزات جایگاه های بنزین و نفتگاز در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: در استفاده از کارتخوان های جدید نیازی به تغییر زیر ساخت نخواهد بود و تنها انتقال اطلاعات با تکنولوژی نو و با استفاده از فیبر نوری انجام می شود

سید محمدرضا موسوی خواه با بیان اینکه تمام خودروها در حال حاضر کارت سوخت دارند، گفت: اگر کسی کارت سوختش را گم کرده باشد می تواند با مراجعه به دفاتر پست و پلیس +۱۰ کارت المثنی خود را درخواست واگر کسی رمزش را فراموش کرده با در دست داشتن مدارک با مراجعه به نواحی شرکت ملی پخش، رمز گشایی کند.

موسوی خواه در پایان در خصوص کارت سوخت خودروهای نوشماره ،گفت: برای تمامی خودروهای نوشماره کارت سوخت صادر شده است لذا هموطنانی که برای تحویل کارت سوخت اقدام نکرده اند با مراجعه به دفاتر پست محل زندگی خود یا پیگیری در سایت پست، نسبت به تحویل کارت های خود اقدام کنند.

 


عکس  2
عکس  1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟