امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵

جزییات خبر

رزمایش پدافند غیرعامل در میاندوآب برگزار شد

(چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۱۹

رزمایش پدافند غیرعامل در شرایط واکنش اضطراری با هدف شناسایی نقاط ضعف، قوت و قابل بهبود برای آمادگی هرچه بیشتر در برابر حوادث غیر مترقبه در انبار نفت سردارشهید مهدی باکری منطقه میاندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب، معاون منطقه در این خصوص، گفت: هدف از برگزاری این رزمایش افزایش تعامل و همکاری درون و برون سازمانی ادارات متولی، ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف رزمایش مشترک و مدیریت زمان برای ارتقای ضریب ایمنی کارکنان برای مقابله با شرایط اضطراری در انبار نفت منطقه میاندوآب است.

فرهاد ستاریان افزود: این رزمایش در چهار مرحله وقوع فرضی شامل نشتی در سکوی نفتگاز، اطفای حریق نفتکش در محل بارگیری، پمپ شیت و حمله هوایی در یکی از مخازن انبار نفت با موفقیت به اجرا درآمد.
بر پایه این گزارش، انبار نفت سردار شهید مهدی باکری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب در جنوب استان آذربایجان غربی قرار گرفته و روزانه به طور متوسط سه میلیون لیتر فرآورده های نفتی با گستره فعالیت سوخت رسانی به 10 شهر جنوب آذربایجان غربی و استان کردستان شامل میاندوآب، مهاباد، بوکان، نقده، سردشت، پیرانشهر، شاهیندژ و تکاب و 2 شهرستان سقز و بانه کردستان را بر عهده دارد.
گفتنی است، این رزمایش با حضور نماینده دفتر مدیر کل دفتر پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان غربی، رئیس ستاد بحران فرمانداری شهرستان میاندوآب، مسئولین مناطق میاندوآب و آذربایجان شرقی و ارومیه ، جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میاندوآب و مشارکت سازمان های امدادگر و شرکت های خدمات رسان برگزار شد.

 

ماانور ایمنی3

ماانور ایمنی9

میز خدمت14

ماانور ایمنی15

9696


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟