امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰

جزییات خبر

اجرای مدل تعالی سازمانی (EFQM) در منطقه لرستان

(چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۳۴

با هدف تعیین سطح سرآمدی سازمان‌ها و ارایه راهکارها و پیشنهادهایی برای قرار گرفتن سازمان‌های دولتی در مسیر سرآمدی، سیستم مدیریتی تعالی سازمانی EFQM در منطقه لرستان اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، مدیر منطقه در جلسه تبیین استقرار مدل سرآمدی و تعالی سازمانی با توجه به ضرورت پیاده سازی روش EFQM و تأتیر آن در تعالی شرکت و بهبود عملکرد و فرآیندهای مصوب عنوان کرد و گفت: هدف نهایی ، پیاده‌سازی و استقرار این مدل این است که وضعیت خود را شناسایی و اقدامات خود را ارزیابی کنیم و سپس بر اساس شناخت نقاط قوت و ضعف برای انجام اقدامات بهتر برنامه‌ریزی کنیم .

پیمان بهرامی ضمن تاکید بر شیوه علمی این مهم، افزود: درصورت پیاده سازی و عملیاتی شدن می تواند افق های روشن رشد و تعالی را برای شرکت به ارمغان آورد.

وی اذعان کرد: اجرای مدل تعالی سازمانی می تواند بستر ساز فرهنگی برای دستیابی به اهداف سازمانی، ترویج و گسترش هر چه بیشتر توسعه و تعالی سازمان در تمامی سطوح از جمله کیفیت، ایمنی، عملکردهای کلیدی، مشتری مداری، مسئولیت‌های اجتماعی و سایر موارد باشد.

در پایان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، از شرکت کنندگان در جلسه خواست با نهایت دقت نسبت به تکمیل پرسشنامه و اظهارنامه در خصوص وضعیت موجود برای پیشبرد اهداف بهبود و تعالی سازمانی بر اساس ۹ معیار EFQM اقدام کنند.


اجرای مدل تعالی سازمانی (EFQM ) در منطقه لرستان  3
اجرای مدل تعالی سازمانی (EFQM ) در منطقه لرستان  2
اجرای مدل تعالی سازمانی (EFQM ) در منطقه لرستان  1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟