امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۵۴

جزییات خبر

سوخت رسانی مطلوب در استان کردستان با 118 باب جایگاه فعال عرضه سوخت

(شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۲۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان خبر داد: با 118باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در این منطقه، ظرفیت خوبی در سوخت رسانی به هموطنان ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی در این باره گفت: این منطقه دارای 66 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 باب جایگاه CNG می باشد و ساخت دو باب جایگاه جدید CNG نیز در دستور کار قرار گرفته که این جایگاه ها دارای پیشرفت فیزیکی مناسبی می باشند.
یاسمی با اشاره به بازرسی و بازدید های منظم صورت گرفته از جایگاههای عرضه منطقه با حضور دیگر دستگاههای نظارتی ازجمله سازمان صنعت، معدن، تجارت ،تعزیرات حکومتی ، اداره استاندارد و نیروی انتظامی این اقدامات را در راستای تحقق حقوق شهروندی و ایجاد زمینه عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاههای منطقه عنوان کرد.
وی به 2800 مورد بازدید صورت گرفته از مجاری عرضه منطقه در سال 96 اشاره و تصریح کرد: عرضه مطلوب فرآورده های نفتی از نظر کمی و کیفی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و قاچاق فرآورده های نفتی، کاهش مصرف فرآورده های نفتی در استان و تحقق حقوق شهروندی از جمله مزایای اجرای این گشت ها و بازدیدهای دوره ای می باشد .
یاسمی با اشاره به ظرفیت مطلوب ذخیره سازی فرآورده های نفتی در تاسیسات منطقه تصریح کرد: عملیات تامین و توزیع فرآورده های نفتی در کلیه جایگاههای عرضه منطقه در حال انجام میباشد و هیچ کونه مشکلی در عرضه سوخت در مجاری عرضه وجود ندارد.

 

بازدید از مجاری عرضه مرداد97

بازدید از مجاری عرضه مرداد97

بازدید از مجاری عرضه مرداد97


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟