امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۴۳

جزییات خبر

برگزاری ۵ هزار نفر ساعت آموزش HSE در منطقه پخش کرمانشاه

(یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۳۲

برگزاری دوره های آموزشHSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست)در چهار ماه نخست امسال در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه به بیش از ۵ هزار نفر ساعت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، رئیس اچ اس ایی منطقه با اشاره به مراجعه روزانه بیش از 75 هزار خودرو به مجاری عرضه سوخت این منطقه، گفت: مراجعه این تعداد خودرو برای سوختگیری، نیازمند توجه جدی رعایت نکات ایمنی ازسوی جایگاهداران است.

مهدی احمدی همچنین با مهم برشمردن رعایت اچ اس یی درانبارها ودقت بالای رانندگان نفتکش(تانکر) درمحیطهای عملیاتی،گفت: توجه کارکنان انبارهای نفت در هنگام بارگیری تانکرها، همچنین دقت رانندگان نفتکش و کارکنان جایگاههای سوخت در زمان تخلیه فرآورده های نفتی، ضرورتهایی هستند که نباید از آنها غفلت شود.

وی بر ارتقای آمادگی کارکنان در رویارویی با خطرهای احتمالی، گفت: برگزاری دوره های آموزش اچ اس یی و کاربردی کردن این آموزشها با برگزاری مانورهای فنی در این حوزه به طور قطع در کاهش حوادث احتمالی نقش آفرین خواهد بود.

احمدی همچنین برتعامل جایگاهداران و رانندگان نفتکش در رعایت مسائل ایمنی نیز تاکید و تصریح کرد: مالکان مجاری عرضه و رانندگان نفتکش نیز می توانند با رعایت کامل موارد ایمنی و بهداشت و محیط زیست، نقش موثری در جلوگیری از بروزحوادث ایفا کنند.

رئیس اچ اس ایی شرکت پخش کرمانشاه، حضورفعال رانندگان و جایگاهداران را درکلاسهای آموزشی، نکته ای مهم درکاهش حوادث و خطرهای احتمالی عنوان کردو افزود: دوره های آموزش در این حوزه در چهار ماه نخست امسال نسبت به بازه سال گذشته 34 درصد افزایش یافته است.

احمدی درخصوص برگزاری آموزش های اچ اس ایی اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزش اچ اس ایی در چهار ماه نخست امسال در پخش منطقه کرمانشاه پنج هزار و 198 نفر ساعت بوده است.

به گفته وی، با توجه به تدابیر متخذه جهت مشخص نمودن و استقرار پرسنل و عوامل آموزش دیده HSE بعنوان مسئولین HSE از طرف جایگاه داران سوخت مایع و سی ان جی، پیمانکاران حمل و تاسیسات های سیلندر پرکنی و پیمانکاران تعمیرات و نگهداشت انبارهای نفت، این اقدام مهم موجب با اهمیت تر شدن توجه به مباحث ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سطح این شرکت خواهد شد.

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟