امروز شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۳۵

جزییات خبر

مدیر منطقه زاهدان:

آموزش ، زمینه ساز ایمنی پایدار در تاسیسات نفتی

(چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۳۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان ، ارائه آموزش های کاربردی در زمینه ایمنی به کارکنان را زمینه ساز ایمنی پایدار در تاسیسات نفتی خواند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، کورش بالادست با اشاره به ضرورت بروز رسانی دانش و مهارت کارکنان در زمینه HSE ، از برگزاری بیش از 2 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در این خصوص در چهار ماهه اول امسال خبر داد.
وی افزود : این آموزش ها از سوی واحد HSE منطقه ، در زمینه بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و پدافند غیر عامل ، جهت کارکنان مجاری عرضه سوخت ، رانندگان حمل و نقل فرآورده های نفتی و کارکنان تاسیسات و انبارهای نفت برگزار شده است.
مدیر منطقه زاهدان ، تعداد دوره های برگزار شده در چهار ماهه اول امسال را 330 نفر ساعت با عنوان بهداشت ، 964 نفر ساعت آموزش ایمنی ، 460 نفر ساعت محیط زیست و 390 نفر ساعت آموزش پدافند غیر عامل برشمرد و ابراز نمود این آموزش ها در دو بخش عملی و تئوری ارائه شده است.
وی مباحثی از جمله : شناخت مواد قابل اشتعال ، انواع خاموش کننده ها ، سوختگی ها ، تجهیزات ایمنی، خطرات زیست محیطی مواد نفتی ، بهداشت فردی و واکنش در شرایط اضطراری را از سرفصل های تئوری و مقابله با آتش و اطفاء حریق را از بخش های عملی ارائه شده در این دوره های آموزشی برشمرد.

 

 

آموزش ایمنی2


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟