امروز شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۳۴

جزییات خبر

مدیر منطقه قزوین با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان دیدار و گفتگو کرد

(چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۵۵

به منظور تعامل بیشتر شرکت ملی پخش با صدا و سیمای مرکز قزوین و در راستای اطلاع رسانی از طریق رسانه ملی، مسعود شرفی با معصومی فر مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین، مدیر منطقه ضمن ابراز خرسندی در خصوص تعامل بیشتر، با اشاره به افزایش مصرف بنزین در کشور،به نقش مثبت و سازنده صدا و سیما در فرهنگ سازی مصرف بهینه سوخت و همچنین حفظ سرمایه های ملی اشاره کرد.

مسعود شرفی در ادامه افزود: با توجه به افزایش خودرو ها و مسافرت ها و به طبع آن افزایش مصرف سوخت در بخش حمل و نقل، استفاده از گاز طبیعی(CNG)میتواند ضمن صرفه جویی اقتصادی، در کاهش آلاینده های زیست محیطی نیز نقش حیاتی ایفا میکند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر کلیه جایگاه های سوخت بدون وقفه در حال خدمت رسانی مطلوب به مردم شریف استان می­باشند وسامانه 09627 این شرکت آماده دریافت هرگونه انتقادات و شکایات و پیشنهادات مردم در خصوص نحوه سوخت رسانی در جایگاه ها است.

در ادامه، معصومی فر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین ضمن ابراز خرسندی از این دیدار تعامل رسانه ملی استان با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را عامل مهمی در جهت تنویر افکار عمومی در راستای صیانت از حقوق شهروندی و خدمت رسانی مطلوب به مردم برشمرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین همچنین افزود: یکی از راههای افزایش رضایتمندی مردم، توجه به خواسته ها و مشکلات آنان در مراجعه به دستگاه های اجرایی است که شرکت ملی پخش می­تواند با توجه به رسالت خدمت سوخت رسانی به آحاد جامعه در این امر مهم پیشرو باشد.

وی همچنین از آمادگی کامل مجموعه صدا و سیمای مرکز قزوین جهت بازتاب خدماتی که شرکت ملی پخش به عنوان یکی از بخش های خدمتگزارنظام به مردم شریف استان ارائه می­نماید خبر داد و این همکاری را موجب افزایش رضایتمندی مردم دانست.  

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟