امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴

جزییات خبر

تاکید مدیرعامل شرکت ملی پخش ;

با هر نوع تخلف در جایگاه‌های سوخت برخورد قانونی می شود

(چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۰۱

با هرگونه تخلف در زمینه کم فروشی و اجبار در فروش اکتان افزا و همچنین رفتارهای نامناسب و تخطی از حقوق شهروندی در جایگاه‌های سوخت کشور برخورد شدید قانونی می شود.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، سیدمحمدرضا موسوی خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش با بیان این مطلب اعلام کرد: فرآورده‌های عرضه شده در جایگاه‌های سوخت از نظر کیفیت، استاندارد لازم را داراست و به هیچ نوع مواد افزودنی نیازی ندارد.
 
موسوی خواه افزود: از مسئولان جایگاه‌ها که با تلاش شبانه روزی خود همواره خدمات مطلوب ارائه کرده اند، درخواست می کنم بر عرضه فرآورده نظارت بیشتری داشته باشند و پیشگیری‌های لازم را جهت جلوگیری هرگونه خلاف احتمالی به کار گیرند.
 
وی تصریح کرد: هموطنان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در جایگاه‌های عرضه سوخت با شماره 09627 و یا شماره 124 سازمان تعزیرات حکومتی که بطور 24 ساعته پاسخگو هستند، تماس بگیرند.
 
مدیرعامل شرکت ملی پخش تاکید کرد: همکاران من در بازرسی شرکت ملی پخش پس از بررسی موارد تخلف در جایگاه‌ها، برخورد قانونی لازم را انجام خواهند داد.
 
وی اضافه کرد: این اطمینان خاطر را به مردم شریف کشور می دهم که ما در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خدمت رسانی مطلوب را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.
  

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟