امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۳

جزییات خبر

همایش عمومی دوچرخه سواری بمناسبت هفته دولت به میزبانی منطقه تربت حیدریه برگزار شد

(چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷) ۱۲:۴۵

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه همایش عمومی دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و در آستانه دهه امامت و ولایت با شعار بهینه سازی مصرف انرژی و با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری با حضور کارکنان ادارات سطح شهرستان بعنوان حامیان هوای پاک، به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه برگزار شد.

نیرویی رییس روابط عمومی منطقه با اعلام خبر فوق گفت : از آنجا که استفاده صحیح از دوچرخه نقش بسزایی در حفظ سلامت جامعه و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری دارد، به منظور ارتقای سطح آگاهی علاقمندان به این ورزش مفرح و با نشاط، با بهره گیری از تخصص و تجربه مربیان هیات دوچرخه سواری شهرستان آموزش های لازم به دوچرخه سواران حاضر در همایش داده شد.

در اختتامیه این همایش جواد بلندی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه بعنوان دوچرخه سوار حاضر در همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر و تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان در همایش دوچرخه سواری، تلاش همکاران خود در چرخه عظیم سوخت رسانی را تشریح و افزود استفاده از دوچرخه نه تنها در حفظ سلامت جامعه و محیط زیست بلکه در بهینه سازی مصرف سوخت و کمک به اقتصاد کشور نقش بسزای دارد.

بلندی استفاده مسئولین و کارکنان ادارات از دوچرخه بعنوان وسیله ایاب و ذهاب را نقطه عطفی در ترویج فرهنگی دوچرخه سواری عنوان کرد .

گفتنی است : در این همایش جمعی از کارکنان منطقه تربت حیدریه به همراه دیگر کارکنان ادارات و نهادها مسیر مورد نظر را با دوچرخه رکاب زدند .

همایش
همایش
همایش

همایش

 

همایش
همایش

همایش
همایش
همایش
همایش
همایش
همایش
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟