امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۰:۴۹

جزییات خبر

همزمان با فرا رسیدن هفته دولت

ایستگاه سی ان جی مادر دختر نایین افتتاح شد

(دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷) ۰۸:۴۷

همزمان با فرارسیدن هفته دولت، پروژه گاز رسانی به روستاهای صعب العبور استان اصفهان، با حضور استاندار اصفهان، علوی مدیر عامل گاز استان اصفهان، قاسمی ده چشمه مدیر طرح CNG، و جمعی از مقامات استانی و محلی افتتاح و گاز رسانی به روستاهای منطقه خور و بیابنک آغاز شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات مدیریت طرح پروژه گازرسانی به روستاهای دور دست در اصفهان با استفاده از ایستگاه های CNG تاسیس شده از سوی مدیریت طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صورت می گیرد که شرکت ملی گاز ایران با استفاده از خودروهای مخزن دار، نسبت به حمل مخازن گاز طبیعی فشرده به روستاهای دور دست در اصفهان اقدام می کند.

بنابر این گزارش، پروژه افتتاح شده در اصفهان بنام ایستگاه مادر دختر معروف است که ایستگاه سوخت گاز طبیعی آن اصطلاحاً به مادر و خودروهای مخزن بر به دختر معروفند.

پروژه ایستگاه CNG مادر، واقع  در کمربندی بزرگ نائین به یزد ، از تاریخ ۹۵/۸/۲۵ آغاز گردیده بود که در روز جمعه ۹۷/۶/۹ به مرحله بهره برداری رسید .

این ایستگاه CNG دارای ۴ دستگاه کمپرسور LMF با ظرفیت هر کدام ۲۵۰۰ مترمکعب در ساعت و فشار ورودی ۲۵۰ PSI و فشار خروجی ۳۲۰۰ PSI ، زمینه اشتغال ۳۰ نفر را فراهم نموده است .

هزینه های تأمین ، نصب و راه اندازی تجهیزات این جایگاه با مبلغ بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و هزینه ابنیه و انشعابات با مبلغ حدود ۱۳۰ میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان تأمین شده است .

 

   تصاویر افتتاح جایگاه مادر دختر  
   تصاویر افتتاح جایگاه مادر دختر2  
   تصاویر افتتاح جایگاه مادر دختر4  
   تصاویر افتتاح جایگاه مادر دختر5  
   تصاویر افتتاح جایگاه مادر دختر6  

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟