امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۰:۴۶

جزییات خبر

روند سوخترسانی در منطقه آبادان مطلوب است

(سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۳۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان از روند مطلوب سوخترسانی به مسافرین خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران تابستانی به منطقه آبادان صورت پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان، آل کثیر با اعلام خبر فوق و با تاکید بر لزوم توجه به آماده سازی جایگاهها در جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران عزیز ، مسئولین و متصدیان مجاری عرضه سوخت را مکلف به نظارت مستمر و پایدار بر نحوه خدمات دهی به مردم عزیز کرد.
آل کثیر افزود : منطقه آبادان به عنوان پایتخت ایثار و مقاومت ایران با در اختیار داشتن جاذبه های گردشگری و جغرافیایی و همچنین یادمانهای مربوط به جنگ تحمیلی در سطح کشور شناخته شده است .
این مقام مسئول تصریح کرد: باتوجه به این مهم، روند مصرف فرآورده های نفتی و CNG در تعطیلات تابستانی امسال افزایشی بوده و در این خصوص پیش بینی های لازم صورت پذیرفته است و همچنین تیم های بازرسی و کنترل جایگاههای منطقه دراین مدت بطور شبانه روز ، کنترل مجاری عرضه را به عهده دارند .
آل کثیر افزود : هم اکنون هماهنگی لازم جهت آماده سازی نمازخانه های جایگاهها و مجتمع های خدماتی رفاهی و رفع نقص از تجهیزات این مراکز عرضه انجام شده است و کلیه مجاری عرضه آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز در فصل تابستان هستند.
مدیر منطقه خاطرنشان کرد : با همکاری انبارهای مبداء ذخیره سازی مخازن انبار نفت در وضعیت مطلوبی قرار داشته و تا پایان فصل تابستان هیچگونه نگرانی بابت ذخیره سوخت تابستانی وجود ندارد و هم اکنون 46 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 33 باب جایگاه CNG در سطح منطقه فعال ودر حال ارائه خدمات به مردم عزیز می باشند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟