امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۰:۴۸

جزییات خبر

کنترل قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان نیاز به همکاری سازمان های ذیربط دارد

(چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۲۲

جلسه کارگروه پیشگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی با حضور نمایندگان سازمان های عضو، مدیر ، معاونین و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان امروزدر ستاد منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، سرپرست منطقه هدف از برگزاری این جلسه را بررسی دلایل افزایش مصرف سوخت و راهکارهای کاهش مصرف و پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت به عنوان دلیل اصلی افزایش مصرف فرآورده های نفتی در سیستان و بلوچستان عنوان کرد.
محسن شهبازی در این جلسه با اشاره به اینکه قاچاق سوخت به عنوان یک معضل اجتماعی باعث ایجاد صف در جایگاه های سوخت و افزایش مصرف فرآورده های نفتی شده است، خواهان بررسی راهکارهای مقابله با آن شد.
وی همکاری و هم فکری سازمان های عضو را از جمله راهکارهای کنترل قاچاق سوخت و جلوگیری از عرضه خارج شبکه فرآورده های نفتی عنوان کرد.
سرپرست منطقه زاهدان اعمال کنترل و نظارت بیشتر برعملکرد جایگاه های سوخت با مشارکت سازمان های عضو، پیگیری اجرای مصوبه نصب دوربین های (IPدار) در جایگاه ها و برگزاری جلسات تخصصی و موضوعی با سازمان های مختلف را از جمله مصوبات این جلسه برشمرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه زاهدان ، در بخش هایی از این جلسه کارشناسان سازمان های عضو کارگروه نیز پیشنهادها و راهکارهایی جهت کاهش قاچاق سوخت و کاهش مصرف فرآورده های نفتی ارائه کردند.
بررسی و مدیریت سهمیه سوخت جایگاه ها ، کنترل باک و جلوگیری از استفاده ازباک های غیر استاندارد ناوگان حمل و نقل ، اعمال نظارت های الکترونیک بر عملکرد جایگاه ها ، کنترل سوخت در مرزها ، اعمال نظارت بیشتر بر کارت های هوشمند سوخت و ابطال و یا مسدودنمودن کارت های غیر مجاز، از جمله پیشنهادهای مطرح شده از سوی اعضای کارگره در این جلسه بود

جلسه پیشگیری1

جلسه پیشگیری


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟