امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۸

جزییات خبر

بانوان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گرد هم آمدند

(شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۵

در راستای مشارکت اجتماعی زنان شاغل و همچنین ارتقای سطح سلامت زنان و توسعه مسئولیت های اجتماعی و معنوی، گردهمایی با حضور بانوان شاغل در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، در این نشست، رئیس روابط عمومی ، آگاهی و شناخت حقوق زنان و پیگیری مطالبات آنان را امری مهم قلمداد کرد و گفت : زنان شاغل باید برای آشنایی با حقوق مدنی ، اجتماعی و کاری خود تلاش کنند و نسبت به آنها آگاه باشند .
مریم پورنصراله با اشاره به قابلیت های زنان در ایجاد و استحکام ارتباطات ، خواستار مشارکت بیش از پیش بانوان در تشکلات رسمی و اداری شد و گفت: حضور پررنگ تر بانوان در امور اجتماعی علاوه بر احساس عزت نفس و ارزشمندی که برای خودشان به ارمغان می آورد باعث می شود دیدگاه حاشیه نسبت به زنان نیز کمرنگ شود و باور بیشتری برای مسئولیت های کلیدی نسبت به آنان ایجاد گردد .
وی در بحث عفاف و حجاب ، عفت را در کلام، نگاه و رفتار از جمله الزامات اداری عنوان کرد و افزود : علیرغم تاکید جامعه بر حجاب بانوان ، آنچه حائز اهمیت بیشتر و شایسته توجه و اهتمام جدی تر است رعایت عفت در همه جوانب برای همه کارکنان اعم از آقا و خانم است که باید برای فرهنگ سازی این مقوله اقدام شود.
در این گردهمایی ، نمایندگان کمیته های بانوان ، عفاف و حجاب و ورزش منطقه با مطرح نمودن مواردی از کارکنان خواستار همکاری در خصوص تغییر وضعیت شغلی و ارتقای سلامت جسمی و روحی شان شدند.
تشکیل کمیته تخصصی بانوان با هدف رفع مشکلات زنان شاغل ، استفاده از توانایی های کارکنانی که در رشته های علمی و هنری دارای تخصص می باشند ، توجه به اخلاق و عفاف درونی در محیط کار و همچنین توجه به سلامت جسمی و روحی زنان از جمله مواردی بود که در این نشست بر آن تاکید شد.

 
جلسه بانوان 03
کمیته بانوان 02
کمیته بانوان 01


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟