امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۱۱

جزییات خبر

برگزاری نشست هم اندیشی مدیر منطقه یزد با انجمن صنفی جایگاه داران استان

(شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷) ۱۳:۲۴

به منظور هماهنگی و هم افزایی برای ارائه خدمات مطلوب در ایام اربعین حسینی، نشست مشترک مدیر منطقه یزد با انجمن صنفی جایگاه های سوخت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد، نشست هم اندیشی مسئولین منطقه با اعضاء انجمن صنفی جایگاه های سوخت استان جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و تکریم زائرین عتبات عالیات در ایام منتهی به اربعین حسینی در دفتر مدیر منطقه تشکیل شد.

در ابتدای جلسه، مدیر منطقه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران وکارکنان جایگاه های سوخت، گفت: برنامه ریزی شده تا توزیع فرآورده نفتگاز با کارت سوخت آزاد در مسیرهای ترانزیت هر شهرستان، فقط توسط یک مرکز عرضه سوخت صورت پذیرد.

عبدالرضا انتظاری نظافت مستمر جایگاه ها، آراستگی و منظم بودن پرسنل جایگاه، آماده به کاربودن دیزل ژنراتورهای جایگاه های عرضه سوخت و رعایت استانداردها و دستورالعمل ها و مقررات در عرضه فرآورده های نفتی را مورد تاکید قرار داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد در پایان تصریح کرد: مدیران مراکز عرضه نفت گاز در مسیرهای ترانزیتی در صورت نیاز مراجعین به نفتگاز آزاد، آنان را به جایگاه های کاسپین در مسیر نائین به اردکان ، سومیا در کنارگذر میبد و عابدی در دوراهی بافق و آتنا قبل از مهریز هدایت کنند.
 

انجمن صنفی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟