امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۸

جزییات خبر

اقدامات مطلوب منطقه ایلام برای سوخت‌رسانی به زائران اربعین

(یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷) ۱۶:۴۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از آمادگی کامل کارکنان و تجهیز امکانات این شرکت برای سوخت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، علی اصغر چاغروندی که در کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق سوخت، با حضور نمایندگانی از فرماندهی مرزبانی، اداره کل اطلاعات، شرکت گاز، اداره صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، سخن می گفت، از روند مطلوب سوخت رسانی به خودروهای زائران اربعین حسینی خبر داد.

چاغروندی در خصوص خودروهای ایرانی که در کشور عراق به زائران عتبات عالیات خدمت رسانی می کنند، اظهار کرد: این خودروها، در ایام منتهی به اربعین حسینی از معافیت پرداخت مابه التفاوت کنترل باک سوخت در خروج از مرز بین المللی مهران، برخوردار می شوند.

وی از عرضه نفتگاز در جایگاه های سیار، به اتوبوس های خط واحد حامل زائران عتبات عالیات با قیمت مصوب سه هزار ریال اشاره کرد و افزود: مجوز لازم برای توزیع گازمایع در موکب های پذیرایی زائران عتبات عالیات در مقابل دریافت ضمانت نامه های معتبر، اخذ شده است.

مدیر منطقه ایلام در بخشی دیگر از سخنان خود درخصوص توزیع و مصرف نفت سفید نیز گفت: دو سوم خانوارهای مصرف کننده نفت سفید در شهرستان دهلران نسبت به اخذ انشعاب گاز خانگی اقدام نکرده اند.

چاغروندی از توافق انجام شده با ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص درخواست تسهیلات بانکی کم بهره برای مشترکانی که به دلیل عدم توانمندی مالی موفق به گازکشی نشده اند خبر داد و یادآور شد: شرکت گاز استان برای گازکشی این دسته از مشترکان به واحدهای خود، بازه زمانی مشخص کرده است و تا تحقق این مهم، شرکت ملی پخش، سوخت مصرفی را به صورت حواله به مشتریان تخصیص می دهد.

دوازدهمین کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق
دوازدهمین کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق
دوازدهمین کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق
 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟