امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۲۰

جزییات خبر

فعالیت شبانه روزی جایگاه های سوخت منطقه کرمانشاه در مسیر زائران کربلای معلی

(دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷) ۱۵:۲۶

معاون بازرگانی و فرمانده بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: تمامی جایگاه های مسیر رفت و بازگشت کربلای معلی، به صورت شبانه روزی، آماده سوخترسانی به خودروهای زائران اربعین هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، اردشیر کاظمی با بیان اینکه سوخت رسانی به خودروهای زائران اربعین از 28 مهر ماه سال جاری، همزمان با حرکت تدریجی کاروان ها در مسیرهای اصلی و فرعی تردد زائران شروع شده و تاکنون نیز ادامه داشته است، افزود: تاکنون خللی در فرایند سوخت رسانی ایجاد نشده و عرضه سوخت، طبق برنامه در حال انجام است.

وی از ارائه سوخترسانی شبانه روزی به خودروهای زائران اربعین حسینی تا بازگشت کامل زوار خبر داد و افزود: 22  جایگاه در مسیر برگشت زوار کربلای معلی، شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند.

کاظمی در ادامه اظهار کرد: جایگاه های دبیرمنش، سلطان آبادی، پایانه ها، زاگرس، عزیزی صحنه، پاسارگاد، مرادی پراو، بابابزرگ، راه کربلا، مرادی دیزگران، جلیلیان هرسم، محمودی زاده و محمودی گواور در مسیر رفت زائران کربلای معلی قرار دارند.

به گفته وی، جایگاه های آهنجان، فرامرزی، محمودی زاده، محمودی گواور، ایلیا، نصرت مرادی، سلطانیان هرسین، رحمانی، قند بیستون، سروش، راه نجف، دبیرمنش نیز در مسیر بازگشت زائرین قرار دارد.

کاظمی با بیان اینکه، کل موکب های فعال در استان کرمانشاه بیش از 50 مورد است، تصریح کرد: تامین گاز LPG موکب ها از طریق شرکت های موزع گاز در سطح استان به خوبی انجام می شود و کمبودی در این راستا وجود ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: وضعیت سوخترسانی در سطح استان از طریق مدیریت و فرماندهی پایگاه بسیج منطقه، به صورت 24 ساعته رصد شده که در این خصوص با اعزام بازرسان به مجاری عرضه و انجام گشت های شبانه روزی، عملکرد مجاری عرضه ارزیابی می شود.

 

 

اربعین
اربعین

اربعین

 

 

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟