امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۴

جزییات خبر

آموزش HSE، سرلوحه فعالیت های منطقه زاهدان است

(شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۲:۰۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از برگزاری مستمر دوره های آموزشی HSE در منطقه خبر داد و گفت : در شش ماهه اول امسال، یک هزار و 998 نفر ساعت آموزش بهداشت، ایمنی و محیط زیست برای کارکنان تاسیسات انبار نفت، مجاری عرضه و رانندگان بخش حمل و نقل سوخت برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، کورش بالادست این آموزش ها را در راستای توانمندسازی و دانش افزایی کارکنان در زمینه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل بیان کرد.

بالادست به اهمیت برگزاری این دوره ها اشاره کرد و گفت : در این مدت  460 نفر ساعت آموزش بهداشت،  یک هزار و 388 نفر ساعت آموزش ایمنی، 595 نفر ساعت محیط زیست و 555 نفر ساعت آموزش پدافند غیر عامل برگزار شده است.

وی بر لزوم رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی در تاسیسات نفتی تاکید کرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده آموزش ها در دو بخش ( تئوری و عملی ) برگزار شده و شرکت کنندگان در این دوره ها با مباحث تئوری از جمله انواع آتش، خاموش کننده ها، آتش سوزی، آلودگی های نفتی، شرایط کار در تاسیسات نفتی، بهداشت محیط و راه های پیشگیری و مقابله با بحران و واکنش های اضطراری آشنا شدند، ضمن اینکه در بخش عملی نیز تحت نظر کارشناسان ایمنی منطقه، در عملیات اطفای حریق شرکت کردند.

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟