امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۴

جزییات خبر

برگزاری آموزش ایمنی حمل مواد خطرناک در انبار نفت قم

(شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۶:۲۰

به منظور ارتقای آگاهی و آمادگی رانندگان نفتکش و شناسایی عوامل بروز حادثه و کاهش اثرات ناشی از آن، یک دوره آموزشی با عنوان "مقررات راهنمایی و رانندگی و حمل و نقل مواد خطرناک" در انبار نفت شهید زین الدین منطقه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، ابتدای این دوره که بیش از 80 نفر از کارکنان شرکت های حمل و نقل، پیمانکاران و رانندگان نفتکش ها حضور داشتند رییس تأمین و توزیع منطقه با ایراد سخنانی به مأموریت خطیر رانندگان نفتکش در راستای توزیع فرآوردهای نفتی اشاره کرد و گفت : هریک از سازمان های ذیربط در خصوص حمل و نقل مواد خطرناک و جاده ای وظیفه ای بر عهده دارند که امید است با همکاری و مساعدت مستمر این سازمان ها، شاهد کاهش آمار حوادث باشیم.

در ادامه مدرس دوره با شرح ویژگی های مواد خطرناک، شناسایی خطرات و کاهش تأثیرات آن بر محیط زیست، درباره ایمنی وسائط نقلیه،  ایمنی سفر و حمل بار به سخنرانی پرداخت و گفت : رعایت موارد ایمنی علاوه بر کنترل فاجعه انسانی موجب کاهش مشکلات زیست محیطی نیز خواهد شد.

وی در بخشی از سخنان خود به بازرسی وسایل نقلیه در کلیه مراحل سفر و حمل بار اشاره کرد و افزود : دریافت گواهینامه ویژه حمل و نقل مواد خطرناک از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است، در پایان این دوره جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و رانندگان در باره مسائل پیش رو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

آموزش رانندگان نفتکش


آموزش رانندگان نفتکش
آموزش رانندگان نفتکش
 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟