امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵

جزییات خبر

عملکرد مطلوب منطقه ایلام در تامین سوخت زائران اربعین

(یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷) ۱۵:۰۳

با کنترل و نظارت‌های مستمر بر جایگاه‌های عرضه سوخت در منطقه ایلام، با توجه به حجم گسترده تردد وسائط نقلیه شخصی و عمومی از مرز بین المللی مهران، سوخترسانی به وسائط نقلیه زوار به نحو مطلوب انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، منصور ملکی با اعلام خبر فوق، گفت: با تلاش همکاران منطقه، تامین سوخت اتوبوس های خط واحد و برون شهری در جایگاه‌هاي عرضه سوخت به موقع انجام شد.

مسئول روابط عمومی منطقه از گزارش میدانی کارشناسان این شرکت با برخی از زائران که با وسائل نقلیه شخصی عازم عتبات عالیات بودند خبر داد و اظهار کرد: رضایت عمومی هموطنان در تأمین به موقع سوخت خودرو‌ها، گواه عملکرد مطلوب این منطقه است.

وی ضمن قدردانی از مالکین و متصدیان جایگاه‌های سوخت به جهت تعامل و همکاری با شرکت ملی پخش در اربعین امسال، خاطر نشان کرد: افزایش تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت سیار در مرز بین المللی مهران با توجه به افزایش میلیونی حجم زائران اربعین حسینی، مدت زمان انتظار رانندگان در صفوف جایگاه‌ها را کاهش داد.

ملکی در پایان تصریح کرد: افزایش تعداد نازل‌های سوخت و نیز تجهیز بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت به امکانات رفاهی نظیر سرویس‌های بهداشتی از جمله اقدامات مثبت این منطقه در اربعین امسال بوده است.

 

 

تست تلمبه
تست تلمبه

 

تست تلمبه

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟