امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۹

جزییات خبر

سوخترسانی به بیش از 1400 دستگاه اتوبوس زائران پاکستانی در منطقه زاهدان

(یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷) ۱۵:۲۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از سوخترسانی به بیش از 1400 دستگاه اتوبوس حامل زائران پاکستانی در جایگاه های عرضه سوخت منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، کورش بالادست با بیان این خبر، گفت: با توجه به قرار گرفتن منطقه جغرافیایی استان سیستان و بلوچستان در شرق کشور و هم مرز بودن با کشورهای پاکستان و افغانستان و همچنین مسیر تردد تعداد کثیری از زائران پاکستانی به کربلای معلی و نجف اشرف، برنامه‌ریزی های لازم از مدت ها قبل جهت تامین و توزیع مطلوب سوخت مورد نیاز جایگاه ها برای خودروهای زائران اربعین حسینی انجام شد.
وی با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با روسای نواحی تابعه و صاحبان مجاری عرضه، افزود: سوخترسانی به 726 دستگاه اتوبوس پاکستانی و 702 دستگاه اتوبوس ایرانی حامل زائران پاکستانی از طریق سه جایگاه عرضه سوخت محمد رسول الله، پایانه مسافربری و هامون با امکانات و تجهیزات لازم به‌صورت شبانه روزی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه زاهدان، با همت و تلاش کارکنان ستادی و عملیاتی و تعامل و همکاری با دستگاه های اجرایی هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع فرآورده های نفتی و ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی مشاهده نشد.

 

اتوبوس پاکستانی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟