امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۹

جزییات خبر

ارسال بیش از 25 میلیون لیتر نفت سفید به روستاهای منطقه کردستان

(سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷) ۱۷:۱۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان خبر داد: از ابتدای سال تا آبان ماه سال جاری، 25 میلیون لیتر نفت سفید در نقاط مختلف استان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی با بیان این مطلب، گفت: باتوجه به سردسیر بودن این استان به‌ویژه در مناطق روستایی سخت گذر و کوهستانی، تامین سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان به موقع و به‌نحو مطلوب در اولویت کاری این منطقه قرار دارد.
مدیر منطقه که در دیدار با استاندار کردستان سخن می گفت، افزود: پیرو این مهم، تاکنون 25 میلیون لیتر نفت سفید از طریق فروشندگی‌های نفت در مناطق مختلف استان کردستان توزیع شده که 21 میلیون لیتر آن مربوط به مناطق روستایی استان است.
وی با بیان این که تامین سوخت زمستانی روستاهای استان از ابتدای خرداد آغاز شده است، گفت: تاکنون بیش از 12 میلیون لیتر سهمیه نفت‌سفید روستاییان ساکن در مناطق سخت گذر استان ارسال و ذخیره سازی شده است تا در صورت افزایش سرما و بسته شدن راه ها مشکلی برای تامین سوخت مردم ساکن در این مناطق ایجاد نشود.
یاسمی با اشاره به تامین نفت‌سفید برای 28 هزار خانوار استان، اظهار کرد: سوخت مورد نیاز این عزیزان از طریق 375 باب فروشندگی در منطقه توزیع می شود که 140 باب آن در مناطق صعب العبور و کوهستانی فعال هستند.
فریدون یاسمی افزود: سهمیه سوخت سالیانه هر خانوار (خانوارهای بدون انشعاب گاز طبیعی) یک هزار و 800 لیتر است و این خانوارها می توانند با مراجعه به فروشندگی‌های نفت‌سفید به دریافت سهمیه خود بر اساس کالا برگ‌های توزیعی در فاصله های زمانی مشخص اقدام کنند.
یاسمی در ادامه به اجرای طرح الکترونیکی توزیع نفت‌سفید خانوارهای روستایی استان اشاره و تصریح کرد: پیش از این، نفت‌سفید مورد نیاز خانوارها از طریق چاپ و توزیع کالابرگ و فروشندگی‌ها تامین و توزیع می شد لیکن در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و تحقق حقوق شهروندی و کسب رضایت مندی مشتریان، مشترکین نفت‌سفید می توانند با در دست داشتن کارت الکترونیکی متصل به شبکه شتاب، نسبت به دریافت سهمیه نفت‌سفید خود از فروشندگی‌های نفت سفید اقدام کنند.

 

دیداراستاندار97

دیداراستاندار97

دیداراستاندار97


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟