امروز یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۱۲

جزییات خبر

شرکت ملی پخش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

بخشی از مطالبات پرونده تخلف مالی منطقه بوشهر وصول شد

(سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷) ۱۳:۰۵

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بخشی از مطالبات پرونده تخلف مالی این شرکت در منطقه بوشهر وصول شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در متن این اطلاعیه آمده است: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و با هماهنگی‌های انجام شده با نهاد محترم قضایی، مبلغ 12 میلیارد ریال (معادل یک میلیارد و 200 میلیون تومان) از تخلف مالی صورت گرفته در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر وصول و به صندوق دادگستری واریز شد.

پیگیری برای وصول مطالبات باقی‌مانده و نیز رسیدگی به جرایم صورت گرفته همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، موضوع تخلف یادشده در حوزه فروش فرآورده‌های نفتی به شناورها و کشتی‌ها در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر شهریور ماه امسال از سوی گروهی از بازرسان و کارشناسان خبره واحدهای نظارتی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی شناسایی و اقدام‌های لازم حقوقی علیه مباشران و معاونان تخلف یادشده انجام شد و سرانجام متهم اصلی پرونده روز 22 مهرماه با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی در داخل کشور دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

این پرونده تخلف مالی که مبلغ آن پیش از این از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، 52 میلیارد ریال اعلام شده بود، هشت متهم دارد که همگی دستگیر شده‌‌اند و هیچ متهم متواری در این پرونده وجود ندارد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟