امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۰

جزییات خبر

همایش "فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات" در بجنورد برگزار شد

(شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۴۴

به‌ مناسبت هفته بسیج، همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات استان به میزبانی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان شمالی، علی اصغر برومند، فرمانده پایگاه بسیج منطقه در این همایش، ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: طبق گفته مقام معظم رهبری، حفظ منافع ملی و اهداف کشور با حضور بسیجیان به عنوان بهترین، با نشاط ترین و با ایمان ترین نیروهای عظیم ملت، ممکن می شود.
وی با اشاره به حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج در دوران دفاع مقدس، افزود: در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی، حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب، همواره الگو و پیشگام است.
در ادامه، سرهنگ شجاع، فرمانده قرارگاه پیشرفت سپاه حضرت جوادالائمه(ع) استان با حضور در این همایش طی سخنانی، گفت:
توسعه و تقویت آمادگی های دفاعی برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان، ایجاد امنیت پایدار مردمی در داخل کشور، کمک به مقابله با تهاجم فرهنگی، یاری رساندن به دولت در سازندگی کشور و حفظ انقلاب اسلامی در جامعه و بین مردم، مهمترین رسالت های بسیج می باشد.
این مقام مسئول اضافه کرد: مردم در 40 سال گذشته با اقتدار از منویات رهبر معظم انقلاب در پیشبرد اهداف این نظام دفاع کردند و در ادامه این راه هم، آحاد جامعه، توطئه های استکبار جهانی را خنثی می کنند.
در پایان، همچنین، سرهنگ خادمی مدیر سازمان بسیج کارمندان استان با اشاره به آغاز طرح میز خدمت بسیج کارمندان، گفت: از ابتدای سال میز خدمت در استان توسط بسیج کارمندان برگزار شد و قرار است اقدامات خوبی هم برای مردم در مناطق محروم انجام شود.


بسیج
بسیج

بسیج


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟