امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۳۳

جزییات خبر

در حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست؛

بیش از 16 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در منطقه استان مرکزی برگزار شد

(یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷) ۱۴:۲۳

در راستای افزایش توان نیروهای عملیاتی، بیش از 16 هزار نفر ساعت دوره آموزشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در منطقه استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، عبدالله گیتی منش، مدیر منطقه با تأکید بر اهمیت و ضرورت برگزاری دوره های آموزشی با موضوعات مختلف، گفت: اجرای دوره های آموزشی علاوه بر ارتقای سطح دانش کارکنان، توانمندی و افزایش آمادگی در شرایط اضطراری، موجب کاهش آسیب های احتمالی و صیانت از تأسیسات و سرمایه های شرکت نیز خواهد شد.

گیتی منش در خصوص دوره های برگزار شده در این منطقه، اظهار کرد: در هشت ماه سال جاری و بر اساس برنامه‌ی تدوین شده، نه هزار و 433 نفر ساعت آموزش در حوزه ایمنی و آتش نشانی، سه هزار و 384 نفر ساعت آموزش در حوزه بهداشت و سه هزار و 220 نفر ساعت آموزش در حوزه محیط زیست به شرکت کنندگان ارائه شده است.

وی توانمندی کارکنان جایگاههای عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی، رانندگان نفتکش ناوگان حمل و نقل را از مهمترین اهداف برگزاری دوره های آموزشی معرفی کرد.

این مقام مسئول با تقدیر از عملکرد واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه، ابراز امیدواری کرد با تداوم دوره های آموزشی همگام با دانش و تکنولوژی‌های نوین، در افزایش مهارت شرکت کنندگان و تغییرات رویکردی کارکنان به سمت بهبود مستمر و کاهش حوادث گام برداریم.


آموزش HSE   01

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟