امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۴۰

جزییات خبر

برگزاری نشست هم اندیشی مسوولان منطقه سبزوار با متصدیان مجاری عرضه سوخت

(دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷) ۱۲:۳۹

نشست هم اندیشی باهدف ارتقاء خدمات به شهروندان با حضور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، متصدیان مجاری عرضه سوخت و نمایندگان انجمن صنفی جایگاهداران منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار، علی اکبر عرب عامری با تقدیر از زحمات جایگاهداران در امر سوخترسانی و اشاره به ظرفیت و پتانسیل های موجود در منطقه، گفت: با استفاده ازاین توانایی و ظرفیت های مشترک باید تلاش شود خدمات مطلوبی که مورد رضایت مصرف کنندگان باشد را ارائه داد.

وی در ادامه اذعان کرد: باتوجه به امتیاز فروش اعتباری به مجاری عرضه، متصدیان این مجموعه باید به نحوی مدیریت کنند که به موقع خرید خود را انجام داده تا خدمات به مشتریان بدون وقفه و بطور مستمر در جایگاه ها ادامه داشته باشد.

عرب عامری همچنین با تاکید بر رعایت نکات ایمنی گفت: ایمنی در جایگاه ها در راس امور قرار دارد و به همین منظور دوره‌های آموزش ایمنی در دو بخش سی‌ان‌جی و سوخت مایع بطور مستمر در منطقه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود، لذا لازم است کارکنان مجاری عرضه به طور مرتب جهت آموزش به این کلاس ها اعزام شوند.

مدیر منطقه با ابراز رضایتمندی از تعامل و همکاری متقابل، تصریح کرد: فرصت مناسبی به متصدیان مجاری عرضه که در ارزیابی نتوانستند امتیاز لازم را دریافت کنند، داده شده تا نسبت به بهبود شاخص‌ها و چک لیست‌های ارزیابی برابر دستورالعمل‌های طرح درجه‌بندی در جهت  ارتقاء خدمات به مشتریان جایگاه  اقدام کنند.

شایان ذکر است، از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست، مسائل مربوط به کارت سوخت آزاد، لیست‌های برگشتی، حقوق و دستمزد کارگران جایگاه، پرداخت تعدیل کارمزدها بود که مدیر منطقه در این باره راهکارهای لازم را ارایه داد.

در ادامه متصدیان مجاری عرضه و نمایندگان انجمن صنفی جایگاهداران درخواست ها و مسائل خود را مطرح کردند و در پایان مسئولان منطقه ضمن پاسخگویی لازم، قول همکاری و مساعدت در جهت تسریع در رفع مشکلات و انعکاس درخواست ها را به مسئولین ستادی دادند.

 

جلسه
جلسه
جلسه


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟