امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۹

جزییات خبر

با استفاده از زیر ساخت بانکی؛

بیش از 156هزار خانوار سیستان و بلوچستان در سامانه کالابرگ نفت سفید ثبت نام کردند

(سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷) ۱۴:۵۵

طرح ثبت نام کالابرگ نفت سفید الکترونیک با استفاده از زیر ساخت بانکی، از 16مهرماه امسال در سیستان و بلوچستان آغاز شده است و تاکنون بیش از 156 هزار خانوار ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مدیر منطقه با اعلام این خبر، افزود: به منظور حذف کالابرگ‌های کاغذی و جایگزینی کارت بانکی جهت توزیع نفت سفید، ثبت نام از خانوارهای مصرف کننده نفت سفید در سطح استان سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

کورش بالادست گفت: 750 هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید در استان وجود دارد و کار ثبت نام در 151 دفتر خدمات پستی در حال انجام است و تاکنون بیش از 156 هزار خانوار در این طرح ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به پیشرفت خوب پروژه ثبت نام که کمتر از دو ماه از آغاز آن می گذرد، ابراز امیدواری کرد که براساس برنامه زمانبندی شده، تا اوایل سال 98، تمامی خانوارها ثبت نام خواهند شد و توزیع نفت سفید با روش جدید از نیمه دوم سال آینده در کل استان محقق خواهد شد.

کورش بالادست با بیان اینکه ثبت نام به صورت مرحله‌ای انجام می شود و هر گروه از خانوارها می بایست در موعد تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند، اذعان کرد: از 16 مهرماه امسال تاکنون خانوارهای 3 و4 نفره و 5و6 نفره در دو مرحله ثبت نام کرده اند و تاکنون اطلاعات مورد نیاز از جمله کارت بانکی، کدپستی و هویتی بیش از 156 هزار خانوار به ثبت رسیده است.

مدیر منطقه زاهدان در پایان، جایگزینی کارت بانکی سرپرست خانوار و استفاده از دستگاه‌های کارت خوان به جای کالابرگ‌های کاغذی را از اهداف شرکت در راستای توسعه خدمات الکترونیکی، کاهش مراجعه حضوری، صرفه جویی در هزینه‌های جانبی و مدیریت مصرف سوخت عنوان کرد. 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟