امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۱

جزییات خبر

با جایگزینی گاز طبیعی رقم خورد؛

کسب رتبه نخست کشوری در جایگزینی سوخت مایع توسط منطقه قزوین

(چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۷

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین در راستای صرفه جویی و کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی اقدامات ارزنده ای را در جهت جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت مایع انجام داده که منتج به کسب رتبه نخست کشوری در بین مناطق 37 گانه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین، مسعود شرفی مدیر منطقه با بیان خبر فوق افزود: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، اقدامات موثری انجام شده، به طوری که طی دو سال ( آبان 95 تا مهر 97 )، شاهد صرفه جویی 34 میلیون لیتر سوخت مایع در سطح استان بوده ایم.

این مقام مسئول تصریح کرد: این مهم حاصل سعی و تلاش کارکنان خدوم منطقه بوده و بر همین اساس معاون استاندار و رئیس ستاد سوخت استان نیز با اهدای لوحی از زحمات انجام شده در این زمینه، قدردانی کرده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قزوین ضمن تجلیل و تقدیر از تمامی کارکنان منطقه برای دستیابی به این توفیق، اذعان کرد: امروزه نفت به عنوان مهمترین منبع تولید ثروت و قدرت کشورها محسوب می‌شود و نقش مهمی را در اقتصاد سیاسی کشورهای تولید کننده ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، کاهش مصرف فرآورده های نفتی از جمله بنزین، نفتگاز و نفت سفید است، خاطر نشان کرد که جایگزین کردن گاز طبیعی به جای سوخت مایع می تواند گام موثر و پایداری در همین راستا باشد، ضمن اینکه مصرف گاز طبیعی به جای سوخت‌های مایع فسیلی، کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی را در پی خواهد داشت.

 

رتبه 1.1

روابط عمومی منطقه قزوین

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟