امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۹

جزییات خبر

برای چهارمین سال متوالی؛

منطقه کردستان به عنوان دستگاه برتر استان انتخاب شد

(چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۱

در ارزیابی ستـاد اقامه نـماز، شـرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منـطقه کردستان در میـان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، به منظور تجلیل از فعالان، خادمان و دستگاه‌های برتر، در چهارمین اجلاس استانی نماز با موضوع "شیوه‎ها و مهارت‌های دعوت به نماز"  از مدیر و دبیر شورای اقامه نماز منطقه کردستان تجلیل شد.

این تقدیر در راستای امر اقامه نماز و ترویج شعائر دینی در سال 96 برگزار شد و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کردستان در میان ادارات، نهادها و دستگاه‌های استان به‌ جهت رعایت کامل چارچوب برنامه‌ریزی، نظارت، پیگیری و رعایت نظام ارزیابی و اجرای آن در سطوح مختلف سازمانی، حائز رتبه برتر شد.

بر این اساس، ستاد اقامه نماز استان کردستان اقدامات انجام شده در پخش منطقه کردستان پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ نماز را شایسته تقدیر معرفی و از فریدون یاسمی مدیر این شرکت و یدالله زندی دبیر شورای اقامه نماز با اهدای لوح قدردانی کرد.

گفتنی است، این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان، امام جمعه سنندج، استاندار و دیگر مدیران و روسای ادارات استان برگزار شد.

 

رتبه برتر نماز96

رتبه برتر نماز96

 

رتبه برتر نماز96

 

رتبه برتر نماز96

رتبه برتر نماز96

رتبه برتر نماز96


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟