جزییات خبر

بسیجیان دستگاه‌های اجرایی استان ایلام گردهم آمدند

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۳

گردهمایی فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، مجمع سالیانه سازمان بسیج کارمندان با گردهمایی فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج دستگاه‌های اجرایی استان و با حضور مدیر منطقه و معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان در سالن کنفرانس منطقه تشکیل شد.

در ابتدای این گردهمایی، علی اصغر چاغروندی، مدیر منطقه ضمن خیر مقدم به مدعوین، میزبانی شرکت را برای برگزاری این مجمع، خوش یمن دانست و آمادگی تمامی عوامل منطقه برای خدمتگزاری به سازمان بسیج کارمندی استان را اعلام کرد.

در ادامه این نشست، سرهنگ حسن زاده، فرمانده بسیج کارمندی، اولویت کاری بسیج را در شرایط کنونی مبارزه در میدان جنگ نرم عنوان کرد و گفت: یکی از مهمترین اقدامات انجام گرفته در این مجمع تشکیل هیأت های اندیشه ورز در رده های 22 گانه با سه محور عمل، فکر و اندیشه راهبردی است.

سپس، سرهنگ کریمیان، معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان با بیان اینکه استکبار جهانی، همه ی تلاش خود را در جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایران انجام می دهد، اظهار داشت: تکیه بر ظرفیت‌های بالقوه در بسیج ادارات و استفاده از نخبگان علمی برای پیدا کردن راهکار های مطلوب، باعث تقویت نظام اسلامی می شود.

کریمیان راه رسیدن به تمدن نوین اسلامی را در صداقت مسئولین و اعتماد مردم به مسئولان، دانست و خاطر نشان کرد: اگر مردم ایران به ظرفیت‌های بالقوه کشور پی ببرند، هیچ وقت جنگ روانی استکبار علیه مردم پیروز نمی شود.

 

بسیج کارمندی


بسیج کارمندی

بسیج کارمندی

بسیج کارمندی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید