امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۵

جزییات خبر

ثبت بیش از 200 هزار خانوار سیستان و بلوچستان در سامانه درخواست کالابرگ

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۰۶

با اجرای طرح ثبت نام خانوارهای مصرف کننده نفت سفید در سامانه توزیع کالابرگ با زیرساخت بانکی که از 15مهرماه امسال در سیستان و بلوچستان آغاز شده، تاکنون بیش از 200 هزار خانوار ثبت نام شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مدیر منطقه افزود: سیستان و بلوچستان با توجه به جمعیتی بالغ بر دو میلیون و 800 هزار نفر، حدود  750 هزار خانوار آن، مصرف کننده نفت سفید است که بالاترین آمار خانوارهای مصرف کننده نفت سفید را در کشور داراست.

کورش بالادست گفت: طرح ثبت نام کالابرگ با زیرساخت بانکی که به منظور استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار به جای کالابرگ های فعلی انجام می شود، با امضای تفاهم نامه‌ای با اداره پست استان از نیمه مهرماه امسال، در سراسر استان از طریق 151 دفتر پستی در حال انجام است و انتظار می رود تا پایان بهار 98 با ثبت نام کامل تمامی خانوارها، به اتمام برسد.

مدیر منطقه زاهدان، سهولت در توزیع نفت سفید، پایش مصرف کنندگان، تحقق اهداف دولت الکترونیک، حذف هزینه‌های طراحی، چاپ و توزیع کالابرگ و پیشگیری از سوء استفاده و جعل را از مزایای کالابرگ های الکترونیکی برشمرد و از توزیع نفت سفید با این شیوه در سال 98 خبر داد.

وی گفت: ثبت نام طبق برنامه زمانبندی شده در دفاتر پستی استان در حال انجام است و خانوارهای محترمی که در موعد تعیین شده نتوانسته‌اند ثبت نام کنند، باید در نوبت‌های بعدی که زمان آن از سوی این شرکت اعلام خواهد شد، ثبت نام کنند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟