امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۴۹

جزییات خبر

227 کارت هوشمند سوخت غیر مجاز در استان قم کشف و مسدود شد

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۴

در پیگیری‌های به عمل آمده و اعزام گروه‌های گشت و بازرسی به جایگاه‌های عرضه سوخت استان قم، سوء استفاده از 227 کارت هوشمند سوخت غیر قانونی محرز و پس از اخذ دستور مقام قضائی مسدود شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، محسن وزارتی با بیان خبرفوق، گفت: این منطقه همانند سال‌های گذشته تلاش خود را در جهت جلوگیری از تخلف‌ها در حوزه توزیع و مصرف فرآورده‌های نفتی بویژه برخورد با سوء استفاده کنندگان از کارت‌های هوشمند سوخت دو چندان کرده است.

مدیر منطقه قم ادامه داد: با توجه به احراز تخلف سوء استفاده از کارت های هوشمند سوخت نفت‌گاز، ضمن مسدود کردن تعداد کارت‌های کشف شده، پرونده دارندگان کارت و مالکین خودروهای سوء استفاده کننده به مراجع قضایی ارسال شده است.

وی با بیان اینکه بازرسی و بازدیدهای منظم از جایگاه‌های عرضه سوخت با حضور و همکاری نزدیک دیگر دستگاه‌های نظارتی تحقق یافته، افزود: این بازدیدها با حضور سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اداره استاندارد و نیروی انتظامی و در راستای تحقق حقوق شهروندی و ایجاد زمینه عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه‌های منطقه و دیگر حوزه های مربوط به مصرف کنندگان انجام شده و این روند مستمر و بدون وقفه ادامه خواهد داشت.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟