امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۴۸

جزییات خبر

در دیدار با استاندار هرمزگان عنوان شد:

برای تامین و توزیع سوخت مردم هرمزگان اهتمام ویژه داریم

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۱۶:۰۰

سید محمد رضا موسوی خواه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در سفر به بندرعباس با استاندار هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در این دیدار که با معارفه عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر جدید منطقه هرمزگان همراه بود، موسوی خواه اظهار کرد: استان هرمزگان در مجموعه پخش فرآورده های نفتی کشور استانی مهم و کلیدی است و ما برای تعامل با همه دستگاه ها در خدمت رسانی به مردم هرمزگان کاملا آماده ایم.

وی افزود: همه نقاط کشور ویژگی های مخصوص به خود و اهمیت خدمت رسانی بالایی دارند مثلا اکنون و در فصل سرد سال در نقاط کوهستانی و صعب العبور و همچنین در مناطق زلزله زده، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هیچ دغدغه ای را برای مردم باقی نگذاشته و همکاران ما بی وقفه در حال خدمتند.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ادامه گفت: هرمزگان بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی و گستردگی که در ساحل دارد و اهمیت امر قاچاق سوخت که متاسفانه در ابعاد ملی آسیب خود را وارد می کند نیازمند تلاشی فراتر از مناسبات عادی است.

سید محمد رضا موسوی خواه از احمدی مدیر جدید پخش فرآورده های نفتی هرمزگان به عنوان مدیری توانمند در مجموعه این شرکت نام برد و گفت: قطعا چنین استانی با این حجم از عملیات و فعالیت نیازمند مدیری با تجربه و فنی و آشنا به مسایل در سطح کلان و ملی است که بحمدالله مدیر معرفی شده، وجود این قابلیت ها را در مسولیت های قبلی در سایر استان های کشور نشان داده است.

در ادامه این دیدار فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز با بیان بخش هایی از انتظارات مقام عالی دولت در استان را از مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده نفتی اینگونه عنوان کرد: دغدغه همه ما خدمت به مردم است. همین امروز که با هم صحبت می کنیم در بخش هایی از شمال و غرب استان هرمزگان برودت هوا موجب شده مردم  به نفت سفید برای وسایل گرمایشی خود نیاز پیدا کنند و برای ما مهم است که دسترسی آنان به سوخت آسان و سریع باشد.

در این دیدار که مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری و دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز حضور داشت راه های مختلف مبارزه با قاچاق سوخت به عنوان سرمایه ملی مورد بررسی قرار گرفت.

در انتهای این دیدار مقرر شد پیشنهادهای مطرح شده در حوزه صادرات فرآورده های نفتی بصورت کارشناسی تدوین و در اختیار وزارت نفت قرار گیرد.

 


سفرمدیرعامل دی 97 21
سفرمدیرعامل دی 97 20

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نقتی منطقه هرمزگان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟