امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۰

جزییات خبر

آمادگی کامل منطقه گلستان برای سوخترسانی در ایام سرد سال

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۶:۲۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان از آمادگی کامل این شرکت برای تامین و توزیع سوخت در فصل سرما و شرایط اضطرار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان، عیسی افتخاری مدیر منطقه در نشستی با بیان خبر فوق، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و ذخیره سازی انواع سوخت، این منطقه در تمامی شرایط آمادگی کامل دارد تا پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان و مردم شریف استان گلستان باشد.

افتخاری افزود: تدابیر لازم جهت تامین سوخت جایگزین (دوم) به مصرف کنندگانی که از گاز طبیعی به عنوان سوخت اصلی خود استفاده می کنند، اتخاذ شده و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به واحدهای متولی، نسبت به دریافت و ذخیره سازی مناسب سوخت جایگزین اقدام کنند تا در صورت افت احتمالی فشار گاز با مشکلی مواجه نشوند.

این مقام مسئول همچنین از خانوارهای نفت سفید سوز استان خواست با در دست داشتن کالابرگ اعلام شده نسبت به دریافت و ذخیره سازی این فرآورده از فروشندگی‌های مرتبط اقدام کنند و این مهم را به ماه‌های پایانی سال موکول نکنند.

در ادامه این نشست اعضاء کارگروه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون ایجاد هماهنگی مطلوب جهت استفاده حداکثری از کلیه تجهیزات و زیرساخت‌ها برای سوخترسانی مناسب به مصرف کنندگان و هم استانی‌های عزیز در صورت برودت دمای هوا و افت احتمالی فشار گاز پرداختند.

گفتنی است، در این نشست که با هدف ایجاد هماهنگی‌های لازم و بررسی تمهیدات و ایجاد آمادگی کامل برای سوخت رسانی مطلوب برگزار شد، مدیر کل مدیریت بحران استانداری گلستان و نمایندگانی از شرکت ملی گاز استان، شرکت توزیع برق، علوم پزشکی، راه و شهرسازی، صنعت و معدن و تجارت، علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای، نوسازی مدارس و اداره کل منابع طبیعی استان حضور داشتند.

 

جلسه کارگروه تخصصی 1

جلسه کارگروه تخصصی 3

جلسه کارگروه تخصصی 2

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟