جزییات خبر

به مناسبت روز پرستار:

تجلیل از پرستاران درمانگاه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۷:۰۵

به مناسبت فرخنده زاد روز حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به همراه جمعی از کارکنان روابط عمومی با حضور در درمانگاه این شرکت، از پرستاران این مرکز درمانی با اهدای گل و هدیه تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سید محمدرضا موسوی خواه، مدیرعامل شرکت ملی پخش، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، نامگذاری روز ولادت این بانوی بزرگوار را به عنوان روز پرستار مایه افتخار همه عنوان کرد و گفت: پرستاران با الگو گرفتن از استقامت، صلابت و فداکاری این بانوی بزرگوار در کاهش آلام و مشکلات بیماران و تسکین دردهای آنان و همراهانشان تلاش می کنند.

وی همچنین با بیان اینکه یکی از مهمترین، حساسترین و زیباترین مشاغل، شغل پرستاری است، ادامه داد: شغل پرستاری صرفا طبابت نیست، جنس این شغل انسانیت، برخورد مهربانانه و صمیمانه است.

موسوی خواه در پایان با تأکید بر اهمیت جایگاه پرستاری در روند درمان، افزود: شما پیام آوران سلامت هستید که با دلسوزی، درد و مشکلات بیماران را پیگیری می‌کنید و در اوج سختی کار بهترین خدمات را به بیماران می‌دهید.

گفتنی است، مدیر عامل شرکت ملی پخش در این مراسم از خانم بهشته صادقی به عنوان پرستار نمونه بهداشت و درمان صنعت نفت شاغل در درمانگاه این شرکت، تقدیر و تشکر کرد.

مراسم روز پرستار - 1397 1

 

مراسم روز پرستار - 1397 2
مراسم روز پرستار - 1397 6
مراسم روز پرستار - 1397 3


مراسم روز پرستار - 1397 8

 

مراسم روز پرستار - 1397 7

 

مراسم روز پرستار - 1397 4

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید