امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۸

جزییات خبر

برگزاری بیش از 15هزار نفر ساعت دوره آموزشی در منطقه یزد

(یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷) ۱۰:۱۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد از برگزاری 15هزار و 500 نفر ساعت دوره آموزشی در منطقه خبر داد و گفت: این دوره‌ها بر اساس تقویم آموزشی و از ابتدای سال جاری به صورت مستمر در سطح منطقه برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد، عبدالرضا انتظاری با بیان اینکه از ابتدای امسال، 58 دوره آموزشی در سطح منطقه برگزار شده، افزود: این دوره ها در زمینه‌های مختلف اچ‌اس‌ایی از جمله ایمنی، آتش نشانی، محیط زیست و اصول مدیریت بحران برای کارکنان منطقه، جایگاهداران، رانندگان نفتکش و دست اندرکاران بخش حمل ونقل فرآورده های نفتی برگزار شده است.

انتظاری تصریح کرد: به روز رسانی اطلاعات و بیان مباحث پدافند غیر عامل در جهت مقابله با تهدیدات دشمن و آمادگی در جهت مقابله با حوادث غیر مترقبه از برنامه‌های دردست اجرای شرکت است که بسیار اثر بخش بوده و نتیجه آن، کاهش قابل توجه حوادث در امر سوخترسانی پایدار را در استان است.

مدیر منطقه یزد با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی و آتش نشانی، اظهار کرد: در طول این دوره‌ها شرکت کنندگان اطفاء حریق را به صورت عملی و مهارت لازم برای مقابه با آتش سوزی و چگونگی استفاده از کپسول‌های اطفاء حریق را فرا می گیرند.

انتظاری یادآور شد: همچنین تمام کارکنان مشغول به کار در جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی، پس از حضور در دوره، گواهی آموزش از واحد اچ‌اس‌ایی دریافت می کنند، ضمن اینکه رانندگان نفتکش در بخش حمل ونقل نیز کارت ویژه آموزش و تردد را اخذ خواهند کرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟