امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۲

جزییات خبر

سمینار حمایت از پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی در دانشگاه بجنورد برگزار شد

(سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۴۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از ارتباط موثر و تنگاتنگ منطقه با دانشگاه‌های استان خبر داد و گفت: در همین راستا اولین سمینار پژوهشی در دانشکده هنر بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی، مجتبی شکوری در این سمینار با اشاره به ارتباط سازمان‌ها با دانشگاه‌ها برای کیفی کردن فعالیت‌های پژوهشی گفت: آیین نامه حمایت از پایان نامه‌های علمی دانشجویان با رویکرد انجام تعاملات بین دانشگاه و این شرکت به صورت هدفمند انجام می شود. 

وی برگزاری بازدیدهای علمی و کارگاه‌های پژوهشی برای اعضای هیات علمی و دانشجویان را از اقدامات این حوزه برشمرد.

در ادامه حسین تیمورمنش دبیر کمیته پژوهش نیز طی سخنانی ایجاد دفتر ارتباطی بین دانشگاه و صنعت را جزء برنامه عملیاتی عنوان و تصریح کرد: این شرکت در راستای اهداف و برنامه‌های پژوهشی، برنامه‌ریزی گسترده‌ای را انجام داده که برگزاری اردوهای علمی دانشجویی، حضور فعال در سمینارهای دانشگاهی و حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی و همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی و همکاری دانشگاه در تدوین اولویت های پژوهشی از جمله این اقدامات است.

دکتر نظرپور معاون مالی و اداری وزارت علوم نیز در این سمینار تعامل دانشگاه با صنعت را موجب رشد و توسعه اقتصادی کشور دانست و گفت: آموزش و پژوهش موجب ایجاد ثروت، ایجاد شغل و در نهایت ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز کشورمان خواهد شد.

 

پ

پزوهش

پزوهش

پزوهش

پزوهش


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟